Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada pašvaldība kopš 2011.gada piedāvā iespēju piedalīties projektu konkursā, kur ikvienam iedzīvotājam ar savu iniciatīvu un darbu ir iespēja īstenot dažādas projektu idejas, uzlabojot dzīves kvalitāti un apkārtējo vidi Lielvārdes novadā. Pilnā nosaukumā tas jau otro gadu tiek saukts par “Vietējo iniciatīvu konkursu”.

Aprīlī notikusi Vietējo iniciatīvu konkursa projektu iesniegumu vērtēšana. Kopumā izvērtēti desmit projekti sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas pasākumiem un desmit projekti publisko teritoriju labiekārtošanai.

2019.gada 24.aprīļa domes sēdē apstiprināti 5 sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas projektu pieteikumi par kopējo summu 4 996,00 eiro. Lielvārdes novada pašvaldības atbalstu 1 000,00 eiro apmērā guvis Sanitas Vītolas-Hmeļevskas projekta pieteikums “Laimīgās spēles”, kura ietvaros plānots iegādāties lielformāta spēles “Riču-Raču” un “Cirks”, Lielvārdes novada jauniešu grupas, Artas Jurgensones, Lāsmas Ločmeles, Renātes Burakas iniciētais projekts “Lec uz dēļa!”, kas paredz “sup” (plats un gana stabils dēlis ar airi, kuru ūdens sportu un aktīvās atpūtas cienītāji izvēlas kā lielisku veidu atpūtai uz ūdens) nodarbības Lielvārdē, atbalstīts arī Miķeļdienas svinībām veltītais projekts “Lēdmanes sētas Miķeļdiena”, ko iesniedzis fonds “Zilais Krusts” un biedrības “Lielvārdes pensionāru biedrība” projekts “Dienišķajiem darbiem jāturpinās”, kas aktualizē atbalstu pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam. Savukārt biedrības “Lielvārdes novada sieviešu biedrība “Iespēja” projekta pieteikums “Zooterapija-bērnu attīstībai un veselībai” saņēmis 996,00 eiro finansējumu.

Atbalstu guvuši arī 6 publisko teritoriju labiekārtošanas projektu pieteikumi par kopējo summu 20 000,00 eiro. Labiekārtošanas darbi plānoti Ozolu ielas 7 dzīvokļu īpašnieku kopības projekta pieteikuma “Lai top vēl skaistāks!” ietvaros, kur Lielvārdes novada pašvaldība piešķīrusi 3 951,92 eiro līdzfinansējumu un Austriņu pludmalē biedrības “Visa Veida Kustība” projekta pieteikuma “Austriņas” ietvaros, kur pašvaldības atbalsts 1 110,50 eiro. Atbalstu saņēmis arī Avotu ielas 5 dzīvokļu īpašnieku kopības projekta pieteikums “Skaistu daru pagalmiņu II”, finansējums 3 999,85 eiro, Daiņa Širova projekta pieteikums “Pieguļošās teritorijas labiekārtošana Lielvārdē, Raiņa ielā 9E”, finansējums 2 946,84 eiro, biedrības “Krastmalas” projekta pieteikums “Rūpes par krastmaliešiem”, finansējums 3 990,89 eiro un Evanģēlisko kristiešu draudzes "Zilais Krusts" projekta pieteikumu “Lēdmanes Ogres upes senlejas dabas parka iebraucamā ceļa renovācija”, finansējums 4 000,00 eiro.

Apstiprinātie projekti jārealizē līdz 2019.gada 31.oktobrim.

Pašvaldībai ir patiess gandarījums par lielo iedzīvotāju aktivitāti un piedāvātā finansējuma apguvi! Vēlamies iedrošināt ikvienu iedzīvotāju - galvenais ir ideja un vēlēšanās realizēt iecerēto. Pārējais ir atrisināms!

Madara Malahovska,

Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu