Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Nav nekāds noslēpums, ka daudzām daudzdzīvokļu ēkām Lielvārdē ir nepieciešams veikt dažāda rakstura kapitālremontus. Ēku tehniskais stāvoklis to ilggadējā ekspluatācijas laikā ir pasliktinājies un ir nepieciešami dzīvokļu īpašnieku ieguldījumi sava kopīpašuma remontam. Kā piemēru konstruktīvai un veiksmīgai sadarbībai starp apsaimniekotāju un dzīvokļu īpašniekiem SIA “Lielvārdes Remte” vēlētos izcelt Spīdolas ielas 17, Lielvārdē ēkas dzīvokļu īpašniekus.

Ēkas jumts jau vairākus gadus bija kritiskā stāvoklī un bija nepieciešama tā seguma nomaiņa. Diskusiju laikā starp SIA “Lielvārdes Remte” speciālistiem un ēkas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām, 2015. gadā tika panākta vienošanās par konkrētu rīcību problēmas risināšanai, kas 2016. gada vasarā vainagojās ar realizētiem darbiem, kuru rezultātā ēkai nomainīts jumta segums, salaboti ventilācijas skursteņi un dzīvokļu ventilācijas izvadi, kā arī veikta bēniņu siltināšana, kas nākotnē nodrošinās arī labāku siltumefektivitāti ēkā. Darbus bija iespējams veikt, jo dzīvokļu īpašnieki bija vienoti savos lēmumos, veidoja mērķa uzkrājumus, kā arī iztrūkstošo finansējumu, piesaistot kredītiestāžu līdzekļus, nodrošināja SIA “Lielvārdes Remte”. Šobrīd, kad darbi pabeigti, visi ēkas dzīvokļu īpašnieki ir piekrituši apmaksāt veiktos remontdarbus.

SIA “Lielvārdes Remte” kolektīvs izsaka pateicību par veiksmīgu sadarbību ēkas Spīdolas ielas 17, Lielvārdē dzīvokļu īpašniekiem un to pilnvarotajiem Sandrai Stikutei un Mārim Opincānam.

Andis Siliņš, SIA „Lielvārdes Remte” valdes priekšsēdētājs

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu