Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

28. aprīlī Lielvārdes novads kopā ar vairāk kā 50 tūrisma informācijas sniedzējiem no visiem Latvijas reģioniem, kā arī sešu Lietuvas pašvaldību pārstāvjiem piedalījās V Latvijas Tūrisma informācijas tirgū Preiļos.
Pasākuma mērķis bija sniegt informāciju par atpūtas iespējām Latvijā un kaimiņu pašvaldībām Lietuvā.
Katrs novads bija parūpējies piesaistīt apmeklētāju uzmanību. 

Lielvārdes novada stendā šogad piedalījās Māris&Co, Z/S Uplejas, Zelmas maiznīca un Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs. Lielāko interesi apmeklētāji izrādīja par Zelmas maiznīcas koka konstruktoriem un Lielvārdes jostām. 

Pasākums tika rīkots kopā ar ikgadējo lielāko tirgu Preiļos - pavasara gadatirgu. Tik daudz stādu tirgotāju, amatnieku un mājražotāju Preiļos vēl nebija bijis! Neviens apmeklētājs neaizgāja prom tukšām rokām, jo visiem bija iespēja iegādāties kādu krāšņumu savam dārzam, gardumus pusdienu galdam un ko skaistu sev un mīļajiem.

Mums bija iespēja pieteikties ekskursijām un iepazīties ar Preiļu novada tūrisma objektiem un piedāvājumu. TIC darbinieki varēja apmeklēt tūrisma objektus pilsētā, dzirdēt dziedošās gides Irēnas Kjarkužas priekšnesumu Preiļu kapelā, iepazīties ar Preiļu parka kompleksa un pils attīstības procesu.


Pavasarīgo noskaņojumu apmeklētājiem radīja vietējās tirgus saimnieces kopā ar pašdarbnieku kolektīviem no Krāslavas, Vārkavas, Rušonas, Andrupenes, Preiļiem un Lielvārdes, kuru pārstāvēja folkloras kopa "Josta".

Izlozes ceļā tika izvēlēts nākamā gada - VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus rīkotājs, un tas ir Madonas novads.

Uz tikšanos nākamgad Madonā – VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgū!

Aleksandrs Čerņavskis, tūrisma speciālists

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu