Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pirms 14 gadiem programmatūras inženieris Breds Neubergs ar ierakstu blogā "Šī nedēļa ir pirmā kopstrādes nedēļa, kaut ko tādu arī izveidoju", aizsāka jaunu strādāšanas veidu, kas šodien arī Latvijā kļuvis arvien populārās  - tā ir kopā strādāšana koprades telpās.

Jau trīs mēnešus koprades telpa CoLabora darbojas arī Lielvārdē Ausekļa ielā 1a. Un atzīmējot starptautisko kopā strādāšanas dienu, 9. augustā no plkst. 9.00 līdz 17.00 interesenti aicināti iepazīt kopā strādāšanas darbības principus, kā arī tīkloties un veidot uz sadarbību balstītu vidi.

Co-working jeb kopā strādāšana ir jauns, augošs un stabils virziens darba vietas veidošanā, jo cilvēkiem kļūst arvien aktuālāka vide, kurā tie atrodas. Tā ir iespēja dalīt kopīgu biroju, satikt citus cilvēkus, socializēties, iegūt jaunus biznesa kontaktus.

Starptautiskās kopā strādāšanas dienas ideja apvieno gan sadarbību un radīšanu, gan svinēšanu, tāpēc arī Lielvardē savs laiks darbam un savs atpūtai.

9. augusta programmā:

  • Telpas iepazīšana un radoša kopā strādāšana - darba vietu izloze
  • Aktīvās atpūtas pauzes
  • Kopīgas vēlās brokastis un kafijas pauze ar kolēģiem
  • Īsfilmas

Māris Cīrulis, koprades telpas CoLabora vadītājs: “Šobrīd aktīvi telpās darbojas septiņi nomnieki - ir gan fotogrāfe, sabiedrisko attiecību speciālists, gan audējas un citi pārstāvji. Darbības jomas ir plašas. Telpā vēl ir iespēja uzņemt jaunus “kolēģus”, tāpēc esam atvērti intersentiem, kuri vēlas kļūt par daļu no Lielvārdes koprades komandas.

Mums ir laba lokācijas vieta Lielvārdē - iepretim stacijai, kur ērti var izmantot gan sabiedrisko transportu, kā arī novietot automašīnas. Koprades telpā pieejama darba vieta, kā arī ir iespējas izmantot biroja tehniku (printeris, kopētājs u.c.), kā arī  sapulču telpu un virtuvi.”

Aizsākot ideju par kopā strādāšanu, Breds Neubergs 2005. gadā uzsvēra: “Lai arī kopā strādājot mēs katrs darām savu darbu, mums ir iespēja līdzdarboties, radīt idejas, kopīgi atpūsties.”

Publisko un privāto partnerattiecību biedrības „Zied zeme” projekts „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

Papildus informācija:

Zita Bērziņa 27633024; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu