Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Līdz 25.novembrim jaunieši aicināti piedalīties video, foto un stāstu konkursā “TU ESI LATVIJA”, lai parādītu un izstāstītu savu stāstu par Latviju. Konkurss norisinās interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV .

Konkursa galvenā balva ir Latvijā ražots “Blue Shock Bike” elektrovelosipēds. Papildus tiks piešķirtas 3 konkursa žūrijas simpātijas balvas katrā no kategorijām (video, foto, stāsts) – “Blue Shock Bike” elektrovelospēda noma viena mēneša garumā bez maksas. Katrs konkursa dalībnieks saņem dāvanā “Blue Shock Bike” elektroveosipēda nomu 1h bez maksas.

“Kopīgi ar Izglītības un zinātnes ministriju un citiem sadarbības partneriem, turpinām iepriekšējā gadā aizsākto konkursu “TU ESI LATVIJA”, aicinot ikvienu stāstīt stāstus un dalīties fotogrāfijās un video par to, kāda ir mūsu Latvija,” par konkursa ideju stāsta Liene Zīlīte, biedrības “NEXT” valdes priekšsēdētāja.

Novembra beigās konkursa žūrija atlasīs tos darbus, kas tiks virzīti konkursa finālam. Konkursa fināla uzvarētāja darbs tiks notiekts portāla Draugiem.lv lietotāju balsojumā decembra sākumā.

2014.gadā konkursa “TU ESI LATVIJA” galveno balvu - Latvijā ražotu Blue Shock Bike elektrovelosipēdu, ieguva Oto Dreibants, kura veidotais video tikai nedaudz apsteidza Klintas Purples animāciju un Toma Treimaņa pašiņu uz izgaismotas Latvijas kontūras. Konkursa “TU ESI LATVIJA” 2014.gada darbi apskatāmi konkursa aplikācijā www.draugiem.lv/TUESILV sadaļā “2014”.

Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešos piederības apziņu Latvijai un motivāciju aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Kampaņu “TU ESI LATVIJA” organizē biedrība “NEXT”, sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, portālu Draugiem.lv, žurnālu “IR” un Latvijas elektrovelosipēdu ražotāju “Blue Shock Bike”. Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek finansēta Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam ietvaros.

Papildus informācija
Biedrība “NEXT”       

tālr.22382139

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu