Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

9. septembrī Pļaviņās norisinājās IV Tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu tūrisma informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu un organizāciju pārstāvji. Plašs bija amatnieku un mājražotāju piedāvājums – pinumi, ziepes, mājas vīns, maize, saldumi, vilnas zeķes, neparasti ievārījumi u.c. produkti

Tirgus apmeklētāji ne tikai iepazina dažādus ekskursiju maršrutus un izraudzījās nākamās Latvijas apceļošanas pieturvietas un galamērķus, bet arī iegādājās vietējos ražojumus. Diena tika veltīta tūrisma aktuālo piedāvājumu iepazīšanai, atpūtai un izklaidei, jo pasākumā uzstājās neparastais duets no Ogres “Santehniķi” un izglītojoši izklaidējošais ZINOO centrs ar eksperimentu šovu. Tika piedāvāti arī braucieni pa Daugavu ar kuģīti "Vīgante", izbraucieni ar retrovāģīšiem bērniem, izjāde ar poniju Leksus.  Pasākumā koncertēja JDK “Daugaviņa”, kapela “Klintaine”, leģendārie Pļaviņu muzikanti, saksofonists Jānis Briška.

Lielvārdes novads tika plaši pārstāvēts. Tūrisma tirgū piedalījās Lielvārdes Uzņēmēju biedrība, “Garšas pietura”, alus darbnīca Pumpurs, Zelmas maiznīca, Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs. Lielvārdes TIC saka lielu paldies visiem kas piedalījās. Vislielāko interesi no apmeklētajiem izpelnījās jaunais Lielvārdes alus Pumpurs, saldumi no Māris&Co un protams Lielvārdes jostas ko Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs piedāvāja apskatei.

Pasākuma noslēgumā notika izloze, kurā aktīvākie tūrisma informācijas tirgus apmeklētāji ieguva dažādas, vērtīgas un arī neparastas balvas, ko bija sarūpējuši tirgū pārstāvētie novadi.

Paldies tirgus dalībniekiem un apmeklētājiem! Nākamo tūrisma informācijas tirgu organizēs Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs. Uz tikšanos!

Tūrisama speciālists Aleksandrs Čerņavskis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu