Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

Mūsdienās mēs daudz strādājam, mācamies, rūpējamies par bērniem, mazbērniem, apmeklējam sporta zāli, braucam iepirkties, dzenamies pēc naudas un mums nekad nav laika! Mēs dzīvojam aktīvu dzīvi, skrienam, mēģinām visu paspēt, īstenot, mums ir tik daudz plānu, un tomēr...

Andris Lasmanis projektu “Ceļo kultūrā” sāka realizēt šī gada martā. Pēc 20 gadu pieredzes uzņēmējdarbībā, viņš noorganizēja pirmo braucienu uz dzimto Liepājas teātri, kurā strādāja no 1984.- 1986.gadam. Tā bija Aleksandra Ostrovska izrāde Portreti .Vilki un Avis”.

Ideja par “Ceļo kultūrā” radās, jo daudzi cilvēki labprāt vēlas apmeklēt teātra izrādes citās Latvijas pilsētās un arī tuvākajās kaimiņvalstīs. 

Spilgtākie braucieni, Andra skatījumā bija brauciens uz Aleksandra Antoņenko koncertu Vidzemes koncertzālē Cēsīs un uz izrādi Meistars un Margarita Valmieras teātrī!

Kultūra ir cilvēku attiecību pamats arī tik merkantilā laikmetā, kāds tas ir patlaban. Kultūra ir un būs tā garīgā substance, kura uzturēs attiecību saturu. Un īpaši šie pasākumi ir un būs nepieciešami pensijas un pirmspensijas vecuma cilvēkiem.

Tā kā CEĻOJIET KULTŪRĀ AR CEĻO KULTŪRĀ!

Jūlijā paredzēti sekojoši pasākumi :

8.jūlijā - brauciens uz Imantdienām ar Araišu pils apmeklējumu ;

15.jūlijā - Riharda Štrausa opera Rožu Kavalieris Liepājas Lielajā Dzintara koncertzālē ,pa ceļam uz Liepāju apmeklējot Oskara Kalpaka muzeju ;

22.jūlijā - mūzikla Aida apmeklējums Krustpilī,pa ceļam ciemojoties Andreja Upīša muzejā Skrīveros un Likteņdārzā Koknesē!

Sīkāka informācija: www.celojumskultura.lv Tel.nr. +371 29491361

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu