Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka sakarā ar dezinfekcijas pasākumiem ambulances koplietošanas telpās Raiņa ielā 5, Lielvārdē, ambulance no š.g. 6. augusta līdz 9.augustam ir slēgta.

Informējam, ka Dr. Roberta Šmita internista ārsta prakse būs pašizolācijā no 10.augusta līdz 19.augustam, dakteri aizvietos Dr. Dzintra Troska. Dr. Roberta Šmita internista klienti receptes var pieteikt pa tālr. 65071813 vai 29152701. Pacientiem, kuriem tika atvērtas darba nespējas lapas, lūgums zvanīt Dr. Šmitam uz tālr. 29152701, lai vienotos par tālāko rīcību.

Līgas Šmites zobārstniecības prakses klientiem nokļūšana ārsta praksē tiek nodrošināta pa ēkas sāna ieeju (bērnu ārstu prakses ieeja).

Iedzīvotājiem ārpus ģimenes ārstu darba laika ir iespēja saņemt medicīniskas konsultācijas un ieteikumus, kā rīkoties akūtu saslimšanu vai hronisku saslimšanu paasinājuma gadījumos, piezvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.
Akūtos gadījumos zvanīt Neatliekamās palīdzības dienestam pa tālruni 113 vai uz glābšanas dienesta tālruni 112.
Ārpus ģimenes ārstu darba laika, brīvdienās, svētku dienās neatliekamo palīdzību sniedz Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļa, tālr. 65024450.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un neapmeklēt ambulanci, ja nav nepieciešama ārsta palīdzība!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu