Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ņemot vērā Slimību Profilakses un Kontroles Centra jaunāko informāciju (skatīt šeit) par saslimstību ar Covid – 19, tai skaitā arī Lielvārdes novadā, un neskatoties uz to, ka pandēmijas Covid – 19 ierobežošanas nolūkā noteiktie kontaktēšanās ierobežojumi ir mīkstināti, Lielvārdes novada pašvaldība aicina nopietni un atbildīgi izturēties pret drošības pasākumu ievērošanu Covid – 19 izplatības mazināšanai, jo nopietns inficēšanās risks pastāv vēl joprojām.

Aicinām iedzīvotājus siltajās pavasara dienās rīkoties atbildīgi, nepulcēties grupās, ieturēt 2 metru distanci kontaktēšanās laikā, kā arī ievērot profilaktiskos pasākumus, t.i. roku mazgāšanu un dezinfekciju.

Ja ir radušās aizdomas par saslimšanu, sazinieties ar savu ģimenes ārstu, kurš sniegs padomus par ārstēšanu un testēšanu. Paaugstinātas temperatūras, klepus un apgrūtinātas elpošanas gadījumā, nekavējoties zvaniet uz 113.


Visu svarīgāko informāciju par saslimšanu ar Covid – 19 vīrusu, profilaktiskajiem pasākumiem, distancēšanos un citiem jautājumiem uzzināsiet apmeklējot https://covid19.gov.lv/ mājaslapu!

Vēlot stipru veselību,
Lielvārdes novada pašvaldība

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu