Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  3. februārī Lielvārdes pamatskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums ,,Kā atrast savu dzīves aicinājumu un pareizāk izvēlēties savu nākotnes profesiju?’’

Karjeras pasākums tika  finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros .

Nodarbībā piedalījās Lielvārdes pamatskolas 8. klases 27 skolēni.

Nodarbība tika balstīta uz angļu psihologa Brajena Meina izdotās grāmatas un izveidotās programmas “Goal Mapping” (Mērķu plānošanas”)  metodikas, kas paredz, ka vispirms ir jāsagatavo savs prāts – jābūt atvērtam ar pozitīvu skatu uz dzīvi. Nodarbības laikā tika interaktīvi izrunāti piemēri, kad, fokusējoties un konkrētu tēmu, cilvēks sāk saredzēt iespējas un sāk meklēt risinājumus.

Notika diskusija un mērķu plānošanas metodikas skaidrošana,  katrs skolēns individuāli strādāja pie savas mērķu kartes aizpildīšanas. Radošās sadaļas laikā, lektore izrunāja ar katru skolēnu individuālo plānu, palīdzēja labāk izplānot, ieteica idejas un iespējamos risinājumus, lai mērķu kartē plānotais būtu objektīvi izmērāms.

Nodarbības laikā katrs skolēns sastādīja savu mērķu karti – ar detalizētu plānu kreisajā kartes pusē un radošo zīmējumu – vīziju – labajā kartes pusē.

Mērķu kartes palika pie katra skolēna, tās viņi varēs paši vēlāk papildināt.

Nodarbības beigās visiem bija skaidrāks   plāns, kā darboties tālāk un, kam pievērst vairāk uzmanību, lai sasniegtu savu nākotnes profesiju.

Lektore skolēniem deva dažus novēlējumus: Domā savas labākās domas! Izbaudi savas labākās sajūtas! Dari savus labākos darbus! Un dzīvo savu labāko dzīvi!

Paldies biedrības ,,Jauniešu akadēmija pacelt pasauli’’ projektu vadītājai Ligitai Millerei un 8. klases skolēniem par sadarbību!

Pasākumu izvērtēja Lielvārdes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Inta Lipiņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu