Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 29.01.2020. un 05.02.2020. notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Lielvārde var!” darba pasaules iepazīšanai un pašvērtējuma veikšanai.

            Mērķis –uzzināt par konditoram nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, novērtēt savas prasmes konditora profesijā, veidot izpratnes pamatus par uzņēmējdarbību.

            Karjeras attīstības atbalsta pasākuma laikā 3.a un 3.b klases skolēni ar kājām devās uz Lielvārdes novada uzņēmumu - konditorejas studiju “Vaniļas debesis”, kas nodarbojas ar konditorejas izstrādājumu izgatavošanu.

Skolēni uzzināja, kādu profesiju zināšanas un prasmes nepieciešamas, strādājot konditorejas studijā - konditors, mājas lapas administrators, kasieris, loģistikas speciālists, sagādnieks, interjera dizaineris, šoferis, grāmatvedis u.c.

Skolēni uzzināja, cik vienkārši vai sarežģīti ir uzsākt uzņēmējdarbību, izgatavojot konditorejas izstrādājumus.

Pasākuma laikā skolēni iepazina konditora darba vidi, nepieciešamo fizisko sagatavotību, klātienē vēroja speciālās iekārtas – profesionālos mikserus, cepeškrāsnis, profesionālos ledusskapjus, ko izmanto konditorejas izstrādājumu tapšanā.

Speciālists - konditors  iepazīstināja izglītojamos ar savu profesiju, ikdienas darbu, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām saskarsmē ar klientu, iepazīstināja izglītojamos ar personisko pieredzi un ceļu līdz profesijai.

Praktiskas darbošanās – meistarklases  laikā izglītojamie izzināja konditoram nepieciešamās rakstura īpašības, novērtēja savas prasmes praktiskā darbībā un izgatavoja paši savu konditorejas izstrādājumu.

 

Paldies “Vaniļas debesis” saimniecei Ilzei Stepiņai par interesantajām un informatīvi bagātajām nodarbībām, skolēniem par iesaistīšanos tajās!

 

Pedagogs karjeras konsultants

Inguna Kaniņa

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu