Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

23.jūlijā Lielvārdes novada pašvaldībā notika pirmā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansētā projekta “Grants ceļu pārbūve uzņēmējdarbības attīstībai Lielvārdes novadā” (projekts Nr.19-04-A00702-000039) būvsapulce, kurā lēma par turpmāko darbu izpildes gaitu.

Būvdarbu laikā tiks veikta autoceļa  Nr.19 “Jumprava-Rezgaļi-Kaktiņi”, autoceļa Nr.9“Ķedeles-Elkšņi-Jumprava” un autoceļa Nr.3 “A/c Lielvārde - Rozītes - Ozoli - Kraukļi” seguma konstrukcijas pastiprināšana ar jaunu grants maisījuma kārtu. Lai uzlabotu un nodrošinātu ūdens atvadi no ceļa klātnes konstrukcijas, papildus veiktajiem segas konstrukcijas pastiprināšanas risinājumiem, tiks veikta esošo caurteku tīrīšana, jaunu caurteku izbūve, kā arī paredzēts atjaunot un izbūvēt sāngrāvjus.

Darbus veiks SIA “Ceļinieks 01” un par būvuzraudzību rūpēsies SIA “RoadLat”. Kopējā būvdarbu līgumcena ir 836 892,53 eiro (bez PVN), no tiem 90%  publiskais finansējums  un 10% Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.

Būvdarbi tika uzsākti 3. augustā un tiks pabeigti 12 nedēļu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Ceļu posmu izbūve tiks organizēta, nodrošinot transportlīdzekļu caurbraukšanu caur būvdarbu zonu. Sekojiet līdzi informācijai www.lielvarde.lv par braukšanas ātruma ierobežojumiem un satiksmes organizācijas shēmai būvdarbu laikā!


Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja
Madara Malahovska


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu