Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ministru kabinets piektdien, 5. februārī, pieņēma lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim. No šodienas, 8. februāra, stāsies spēkā augstāki drošības standarti klātienes tirdzniecībā un citas drošības prasības. Tāpat, lai palēninātu Covid-19 jauno vīrusa paveidu izplatīšanos, uz laiku liegti regulārie starptautiskie pasažieru pārvadājumi starp Latviju un Lielbritāniju, Īriju, Portugāli, kā arī no 11. februāra līdz 25. februārim aizliegta ieceļošana Latvijā nebūtisku iemeslu dēļ. Lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku informācijas pieejamību, publicējam aktuālo par valstī izstrādātajiem atbalsta mehānismiem

Lai iedzīvotājus informētu par būtiskākajām aktualitātēm, tostarp atbalsta pasākumiem, sakarā ar Covid – 19 izplatību, Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir izveidojusi un ik dienas aktualizē oficiālo vienoto tīmekļvietni 
Ārkārtējās situācijas laikā Valsts pārvalde plāno īstenot dažādus būtiskus atbalsta mehānismus ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu skartajiem uzņēmējiem un darbiniekiem.

·      Grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai;
·      Dīkstāves atbalsts ārkārtējās situācijas laikā;
·      Atbalsts algu subsīdijai nepilna laika darbiniekiem ārkārtējās situācijas laikā
·      Atbalsts pašnodarbinātajiem un patentmaksas maksātājiem ārkārtējās situācijas laikā
·      Atbalsts skaistumkopšanas nozarē strādājošajiem
Kā pieteikties atbalstam ārkārtējās situācijas laikā?
  • Pieteikumu iesniedz, aizpildot iesnieguma formu VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS). Iesnieguma forma EDS ir pieejama no 2020. gada 1. decembra.
  • Par uzņēmuma darbiniekiem pieteikumu gan dīkstāves atbalstam, gan algas subsīdijai iesniedz darba devējs, bet atbalstu uz savu kontu saņem darbinieks.
  • Atbalstam par novembri var pieteikties līdz 15. decembrimpar decembri – līdz 15. janvārim, bet par janvāri – līdz 15. februārim.
  • Iesniegumos par martu un tālākajiem mēnešiem būs jānorāda arī pamatojums par ieņēmumu samazinājuma saistību ar saimnieciskās darbības ierobežojumiem, kas saistīti ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas ierobežošanai.
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu