Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

Veloorientēšanās seriāls 2020

Pirmais posms- Lielvārdes novads

 

No 20.maija līdz 24.maijam Lielvārdes novadā norisināsies 1.posms 2020.gada Rīgas reģiona veloorientēšanās seriālam. Šo piecu dienu laikā dalībniekiem izmantojot telefona aplikāciju  Qrenteerings būs jāatzīmējas 30 kontrolpunktos.

 

14 Pierīgas novadu pašvaldības - Ķekavas, Olaines, Mārupes, Baldones, Babītes, Garkalnes, Lielvārdes, Ropažu, Ikšķiles, Ogres, Salaspils, Stopiņu, Ķeguma un Ādažu, un sešas vietējās rīcības grupas, kuras ir oficiāli vienojušās sadarboties tūrisma jomā projekta "Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums" ietvaros īsteno kopīgu veloorientēšanās seriālu, kur katra pašvaldība savā laikā īsteno savu veloorientēšanās posmu. Šogad kopīgi izlēmām, ka šī aktivitāte tiks veidota kā bezkontakta veloorientēšanās seriāls, lai nodrošinātu valstī izsludinātos sociālās distancēšanās priekšnosacījumus. Aktivitāte noritēs ar Qrenteerings aplikācijas palīdzību, kur varēs reģistrēties un ar velosipēdu izbraukt 30 kontrolpunktos katrā novadā.

 

Bezkontakta veloorientēšanās noteikumi, izmantojot aplikāciju QRENTEERINGS:

 • Kā notiks sacensības un kas jādara, lai piedalītos?

  ·     Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma.

  ·     Lai piedalītos aktivitātē, nepieciešams telefonā lejuplādēt aplikāciju QRENTEERINGS.

  ·     Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas – mājaslapā spiežot šeit

  ·     Katrā kārtā starp visiem finišējušiem dalībniekiem tiks izlozēts dāvanu grozs, ar kura ieguvēju sazināsimies personīgi.

  ·    Nolikumu lasi šeit

  Pirmā sacensību kārta notiks Lielvārdes novadā no 20.-24.maijam. Sacensību nolikums un visa informācija par norisi tiks publicēta www.exitriga.lv un https://www.facebook.com/exitriga/ sekojiet līdzi!

Kopējais šīs aktivitātes īstenošanas periods visās pašvaldībās kopā ir iecerēts no maija beigām līdz septembra beigām. Šī aktivitāte noteikti nemudina cilvēkus pulcēties, jo katram posmam ir dots 5 dienu periods, kura laikā katra komanda varēs piereģistrēties un izbraukt kontrolpunktus aptuveni 4 stundu laikā tieši sev vispiemērotākajā laikā, līdz ar to attiecīgajai aktivitātei nav ne kopīga starta, ne finiša, tāpat nav noteikts arī kopīgs aktivitātes laiks vienas dienas ietvaros.

Apbalvošana notiks attālināti.

 

Pirmā sacensību kārta notiks Lielvārdes novadā no 20.-24.maijam. Sacensību nolikums un visa informācija par norisi tiks publicēta www.lielvarde.lv un www.exitriga.lv un mūsu Facebook lapās sekojiet līdzi!

Sīkāka informācija: Lielvārdes tūrisma speciālists Aleksandrs, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel.nr. 25419714

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu