Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Iestājoties tumšajam laikam, Lielvārdes novada pašvaldības policija atgādina būt atbildīgiem un rūpēties par savu redzamību uz ceļa, jo tumsā gājējs, kuram nav gaismu atstarojošās vestes vai apģērbā iestrādātu labi redzamu gaismu atstarojoša materiāla elementu, nav redzams! Tas pats attiecas arī velosipēdistiem, esi atbildīgs un atceries pārbaudīt vai Tavs velosipēds ir aprīkots ar atstarotājiem un drošības apgaismojumu.

Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka gan pilsētvidē, gan ārpus apdzīvotām vietām diennakts tumšajā laikā, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas atrodas uz brauktuves vai nomales, jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Rūpējies par savu redzamību, jo gaismu atstarojošo elementu vai vestes esamība jau laicīgi liek vadītājam manīt, ka ceļu satiksmē piedalās arī gājējs un velosipēdists.

Autovadītāj, arī Tu esi īpaši piesardzīgs, braucot diennakts tumšajā laikā, būsim prātīgi ceļu satiksmē, jo ikviens ir atbildīgs par savu dzīvību un drošību uz ceļa.

Vēršam uzmanību, ka Lielvārdes novada pašvaldības policija pastiprināti kontrolēs atstarojošo elementu lietošanas prasību ievērošanu un gaismas atstarojošo elementu vai vestes neesamības gadījumā tiks uzsākts administratīvā pārkāpuma process, kura ietvaros var tikt piemērots naudas sods līdz 30 EUR.

Rūpēsimies par savu drošību un nepakļausim sevi riskam, lietosim atstarojošās vestes vai izvēlēsimies apģērbu ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu