Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

No 3. līdz 5. februārim Lielvārdes novads piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2017”, Lielvārdes novada stendā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar šīs sezonas jaunumu – Baltijā lielāko tematisko izklaides un atpūtas parku “Avārijas brigāde”, tiks aicināti uz sidrdara Mr. Plūmes degustācijām, kā arī informēs par citiem tūrisma jaunumiem un notikumiem novadā.

Lielvārdes novada tūrisma informācijas centrs apmeklētājus iepazīstinās ar Lielvārdes novada tūrisma karti, kurā apkopota informācija par novada tūrisma objektiem un uzņēmējiem. Tūrisma kartē iekļauti speciāli sagatavoti maršruti, kur apkopota informācija par Lielvārdes novada amatniekiem un saimniecībām, kā arī piedāvāti atpūtas un izklaides maršruti ģimenēm ar bērniem. Tāpat Lielvārdes novada stendā būs pieejama informācija par novada lielākajiem pasākumiem 2017. gadā. 

Lielvārdes novada stendā apmeklētāji varēs apskatīt eksponātus, kas būs izvietoti, lai iepazīstinātu ar vienu no 2017. gada lielākajiem novada notikumiem tūrisma nozarē - atpūtas parka “Avārijas brigāde" atklāšanu. Parks piedāvās lielisku visas dienas izklaidi brīvā dabā ģimenēm ar bērniem. Šeit ikvienam būs iespēja sastapt iecienītās latviešu animācijas filmas "Avārijas brigāde" varoņus – Bembelātu, Poteriku un Sīlinku, kuri apmetušies īstā "Avārijas brigādes" spēļu pilsētiņā. Ikvienam būs iespēja arī apmeklēt pirmo dinozauru taku Latvijā, kura būs vairāk kā kilometru gara un kur aci pret aci varēs iepazīt dažādus dinozaurus. Savukārt tematiskajā Leļļu takā būs apskatāmas ap 20 dažādas ekspozīcijas ar jau iemīļotiem leļļu tēliem. Parka apmeklētājus priecēs arī ūdens spēļu laukums (Spray park), kā arī speciāli veidotā virvju trase bērniem vecumā līdz 10 gadiem. 

Izstādes laikā ikviens aicināts Lielvārdes novada stendā palutināt savas garšas kārpiņas un nodegustēt sidrdara Mr. Plūme produkciju. Aicinām iepazīt plašo produkcijas klāstu – sidrus, vīnus, karstvīnus un stipros dzērienus: Šnapss un Kalvīts.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu