Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

No 2015. gada 1. jūlija SIA “Lielvārdes Remte” vairāk nesūta sagatavotus rēķinus saviem klientiem pa e-pastu, savukārt piedāvā alternatīvu – izmantot elektronisko pašapkalpošanās sistēmu mans.lielvardesremte.lv

Šīs sistēmas funkcionalitāte ļauj reģistrētam klientam paziņot ūdens skaitītāju rādījumus, apskatīt sagatavotu (-us) rēķinu (-us), apmaksāt rēķinu (-us), kā arī iepazīties ar klienta norēķinu pārskatu.

Sistēmas izveidošanas galvenais mērķis- būt tuvāk savam klientam, nodrošinot nepārtrauktu piekļuvi saviem rēķiniem, kā arī veicināt savlaicīgu norēķināšanos par pakalpojumiem.

Lai reģistrētos pašapkalpošanās sistēmā SIA „Lielvārdes Remtes” klientam nepieciešams:

  1. Aizpildīt pieteikumu interneta vietnē: http://mans.lielvardesremte.lv/lv/, precīzi norādot visu nepieciešamu informāciju ;
  2. Pēc pogas “Nosūtīt” nospiešanas klientam uz darba virsmas parādīsies sekojoša informācija - “Paldies par Jūsu pieteikumu. Mēs noteikti ar Jums sazināsimies”;
  3. Dienas laikā no pieteikuma nosūtīšanas brīža klients uz norādīto e-pastu saņems paziņojumu par to, ka pieteikums ir nodots IT speciālistam;
  4. Vidēji trīs darba dienu laikā no pieteikuma nosūtīšanas brīža uz klienta noradīto e-pastu tiks atsūtīta saite pašapkalpošanās sistēmas aktivizācijai. Atsūtīto saite ir jāaktivizē divu dienu laikā.
  5. Gadījumā, ja saite nav aktivizēts divu dienu laikā vai aktivizācija nenotika veiksmīgi, obligāti jāsazinās ar uzņēmuma norēķinu grāmatvedību pa tālr., 65059010 vai rakstot e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Atgādinām, ka ūdens skaitītāju rādījumus pašapkalpošanās sistēmā ir iespējams paziņot TIKAI katra mēneša pēdējās TRĪS DARBA DIENĀS.

SIA “Lielvārdes Remte” aicina KLIENTUS reģistrēties pašapkalpošanās sistēmā SAVLAICĪGI un ūdens skaitītāju ievadi NEATSTĀT UZ PEDĒJO BRĪDI.

Informē SIA "Lielvārdes Remte" norēķinu  grāmatvedība

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu