Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pavisam saņemti 50 izsaukumi, tajā skaitā 27 izsaukumi caur Valsts policijas dežūrdaļu; sastādīti seši Administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā divi protokoli – paziņojumi par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu.

Izskatīti četri Administratīvo pārkāpumu protokoli un pieņemti lēmumi administratīvo pārkāpumu lietās. Apsekoti astoņi dzīvokļi, gan kopā ar Sociālo dienestu, gan Lielvārdes Bāriņtiesu, gan veicot personu izdeklarēšanu. Trīs personas nogādātas Valsts policijas Ogres iecirkņa dežūrdaļā, divas personas nodotas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, divas personas nogādātas uz nakts patversmi “Gaiziņš”. Trīs gadījumos klaiņojoši dzīvnieki nodoti dzīvnieku ķērājam. Veikts profilaktiskais darbs 33 gadījumos izsakot mutiskus aizrādījumus.

Interesantākie atgadījumi pašvaldības policijas darbā:

 • 5. decembris – stiprais vējš Lielvārdē atplēsis stiprinājumus uzrakstam “Laipni lūdzam Lielvārdē”. Informēti atbildīgie speciālisti, kas bojājumu operatīvi novērsa.
 •  7. decembris:
  • pašvaldības policijas darbinieki pārrunā drošības jautājumus ar skolēniem Lielvārdes pamatskolā;
  • Pie Lielvārdes Katoļu baznīcas vējš nogāzis egli, kuras sakņu sistēma, iespējams, tika traumēta veicot iepriekš augušo koku celmu izrakšanu (foto);
  • Saņemts izsaukums no veikala BOOZIE par vīrieti, kurš cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī netālu no veikala sēž ar pusnovilktām biksēm. Personai V.V. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un tā nogādāta faktiskajā dzīves vietā, Lielvārdē.
 • 11. decembris – Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā Lāčplēša un Ausekļa ielu krustojumā nolauzts ceļu satiksmi regulējošais luksafors. Noskaidrota ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā automašīna un iespējamais vainīgais M.P. Informācija nodota Ceļu policijai (foto).
 • 12. decembris – pēc ģimenes skandāla Lēdmanē uz sociālo māju “Internātskola” tika nogādāta A.A. ar diviem bērniem. Situācijas risināšanā iesaistīts arī Lielvārdes novada sociālais dienests.
 • 14. decembris – Pašvaldības policijas darbinieki izmantojot dienesta mašīnā esošo uguns dzēšamo aparātu palīdzēja novērst Audi A6 aizdegšanos Pils ielā, Lielvārdē (foto).
 • 15. decembris – aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī R.E., kurš, iespējams, veica automašīnas zādzību Jumpravā.
 • 19. decembris – no Valsts policijas dežūrdaļas saņemta informācija par konfliktu, kas triju personu starpā izcēlies pie Jumpravas dzelzceļa pārbrauktuves. Persona L.J. ar miesas bojājumiem nogādāta Ogres slimnīcā. Par konfliktā iesaistītajām personām informācija sniegta Valsts policijai.
 • 21. decembris – Jumpravā, kādā mājā pieklīduši divi suņi, kas nokoduši vistas. Suņi nodoti dzīvnieku ķērājam un nogādāti dzīvnieku patversmē Bauskā, to īpašnieks nav noskaidrots.
 • 22. decembris - no Valsts policijas dežūrdaļas saņemta informācija par uzbrukumu A.B., kura rezultātā cietušajam atņemts telefons. Kopā ar cietušo, patrulējot pilsētā, tiek atrastas un aizturētas vainīgās personas, pie kurām atrasts arī nozagtais telefons. Personas nogādātas Valsts policijas iecirknī Ogrē.

Ziemassvētku laiks un Jaunā gada sagaidīšanas svētki Lielvārdes novada teritorijā pagājuši salīdzinoši mierīgi un bez ārkārtas incidentiem. Nepatīkamākais gadījums noticis Jumpravā, kad kāds iedzīvotājs ugunsgrēkā zaudējis dzīvojamo māju un iedzīvi.

Lielvārdes novada pašvaldības policijas priekšnieks atgādina pašvaldības policijas dežūrtālruni – 26538811. Pašvaldības policijas darba laikā, katru dienu no plkst. 8:00 līdz plkst. 24:00, tas atrodas dežūrējošās maiņas atbildīgā darbinieka rīcībā, un zvanot uz to, pašvaldības policijas darbinieki iespējami ātri ieradīsies notikuma vietā vai reaģēs atbilstoši situācijai.

Uvis Briedis, Lielvārdes novada pašvaldības policijas priekšnieks

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu