Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ik gadu Lielvārdes novada pašvaldība aicina izmantot pašvaldības piedāvāto finansiālo atbalstu energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Finansējums izlietojams ēkas energosertifikāta izstrādei, sertificēta speciālista tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošanai vai sertificēta speciālista sagatavota būvprojekta vai ēkas fasādes apliecinājuma kartes un apliecinājuma kartes inženierbūves dokumentācijas izstrādei.

Lielvārdes novada pašvaldība arī šī gada budžetā ir ieplānojusi finansējumu 10 000 EUR apmērā energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Vienai dzīvojamai mājai var tikt piešķirts finansējums ne vairāk kā 2.13 EUR/m2 no kopējās dzīvokļu īpašumu platības.


Pašvaldība finansiālo atbalstu sniedz:

  1. neatkarīga eksperta izstrādātam ēkas energosertifikātam - līdz 100% no izmaksām, kurās ietilpst ēkas energosertifikāts, kam pievienots pārskats par ekonomiski pamatotiem energoefektivitāti uzlabojošiem pasākumiem un pārskats par aprēķinos izmantotajām ievaddatu vērtībām;
  2. sertificēta speciālista sagatavotam tehniskās apsekošanas atzinumam – līdz 100% no tehniskās apsekošanas izmaksām;
  3. sertificēta speciālista sagatavota būvprojekta vai ēkas fasādes apliecinājuma kartes un apliecinājuma kartes inženierbūvei – līdz 90% no dokumentācijas izstrādes izmaksām.

Ar Lielvārdes novada domes 2012.gada 25. aprīļa saistošie noteikumi Nr.5 “Lielvārdes novada pašvaldības palīdzības energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā piešķiršanas kārtības saistošie noteikumi”.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu