Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Pirmdien, 8.februārī, notika Lielvārdes novada pašvaldības organizētā tikšanās ar Kaibalas iedzīvotājiem. Tās laikā Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, kā arī Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Indra Leja iedzīvotājiem stāstīja par izvirzītajām prioritātēm 2021.gada pašvaldības budžetā, kā arī Investīciju plānā 2021.-2023.gadam.

Jau otro reizi gada laikā kopā ar Kaibalas iedzīvotājiem tiešsaistē pārrunājām šeit dzīvojošiem iedzīvotājiem aktuālos jautājumus. Mēs esam priecīgi, ka, neskatoties uz valstī pastāvošajiem ierobežojumiem, kopīgi joprojām spējam komunicēt un rast risinājumus, kas ir ne tikai pašvaldības, bet arī iedzīvotāju izvērtēti un atbalstīti. Šajā tikšanās reizē pārrunājām 2021.gadā Kaibalas teritorijā veicamos darbus. Viens no tiem ir “Kaibalas skolas” ēkas attīstības koncepcija. Pateicoties konstruktīvai diskusijai ar kaibaliešiem, kuri sniedza savu redzējumu par šīs ēkas pildāmajām funkcijām, mēs, Lielvārdes novada pašvaldība, iedzīvotāju atbalstīti varēsim turpināt šī projekta tālāku virzību,” norāda Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, vienlaikus aicinot arī citus novada iedzīvotājus nepieciešamības gadījumā izmantot iespēju pieteikties tiešsaistes tikšanās reizēm ar pašvaldības vadību.

Lai varētu laikus ieplānot tikšanos un saskaņot precīzu sarunas laiku, interesentus lūdzam sazināties ar pašvaldības administrāciju 5 darba dienas pirms plānotās tikšanās. Vienlaikus, lai saruna būtu pēc iespējas produktīva, aicinām iesūtīt arī pārrunājamās tēmas.

Jumpravas pagasta iedzīvotājus aicinām pieteikties pie pārvaldes vadītāja vai sekretāres:

Vadītājs Aivars Samsons, tel. nr. 65020952 vai 28656372, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sekretāre Iveta Zālīte, tel. nr. 65057472, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Lēdmanes pagasta iedzīvotājus aicinām pieteikties pie pārvaldes vadītāja vai sekretāres:

Vadītājs Dzintars Laganovskis, tel. nr. 28352769, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sekretāre Egija Puriņa, tel. nr. 65058733, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Lielvārdes un Lielvārdes pagasta iedzīvotājus aicinām pieteikties, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot uz telefona numuru 65053370.

Maruta Petunova,
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu