Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Ikgadējā karjeras izglītības akcija "Ēnu diena 2016" šogad notiks 10. februārī, un to jau gadskārtēji Latvijā organizē biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija".  Akcija Latvijā tiek organizēta jau kopš 2001.gada un Lielvārdes novadā tā notiks jau trešo gadu.

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā 1.-12. klašu skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Karjeras izglītības akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum nākotnē.

Mājaslapā www.enudiena.lv skolēniem ir iespēja pieteikties sev interesējošām profesijām gan Lielvārdes novadā, gan ārpus tā. Profesijas Lielvāres novadā vēl tiks papildinātas. Vakancēm visā Latvijā iespējams pieteikties līdz 24. janvārim.

Savukārt ēnu devēji (novada uzņēmēji un iestādes) savas vaknces var reģistrēt www.enudiena.lv līdz 22. janvārim vai sazināties ar Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciālisti Renāti Mencendorfu par profesiju pieteikšanu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, sazināties ar Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciālisti Renāti Mencendorfu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29452874.

Sagatavoja:
Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste
Renāte Mencendorfa
Foto:
www.enudiena.lv

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu