Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Sociālā uzņēmuma “Eņģeļa pasts” komanda aicina līdzcilvēkus piedalīties sociālajā projektā "Vasaras saulgrieži".

Projekta Mērķis - sarūpēt sociālās aprūpes centru iemītniekam (7000 cilvēkiem, 108 sociālās aprūpes centros) gardus un raibus (ar 4 dažādām garšām) siera ritulīšus un kvasa dzērienu, lai piepildītu ikdienu ar svētku noskaņu, palutinātu un iepriecinātu.

Jāņi (Līgo svētki) -  latviešu gadskārtas svētki, kurus svin vasaras saulgriežu laikā, kad ir īsākā nakts un garākā diena. Dienu pirms Jāņiem sauc par Līgo jeb Zāļu dienu, kuras vakaru sauc par Jāņa vakaru. Tie ir latviešu tautas lielākie un tradīcijām bagātākie svētki, kurus svin visas paaudzes.

“Eņģeļa pasts” komanda ir sagatavojusi mazu, bet ļoti gardu, vasaras saulgriežu dāvanu komplektu: Talsu ritulis – Krāsainais un Iļģuciema kvass (0,5l), kuru ātri un ērti varat iegādāties E-veikalā (https://www.nosirdsuzsirdi.lv/) kā ziedojumu, un tas nonāks sociālās aprūpes centrā un priecēs tur mītošos cilvēkus. Ticu, ka mums kopā izdosies sarūpēt dāvaniņas visiem, kā tas izdevās Ziemassvētkos. Pastāsti par šo projektu draugiem, paziņām, darba kolēģiem, jo kopā mēs varam izdarīt ļoti daudz!

Padomā, ikdienā viena kafijas tasīte un smalkmaizīte izmaksā EUR 3,75, bet tajā pašā laikā par EUR 3,75 vari iepriecināt kādu senioru sociālās aprūpes centrā un, izrādot rūpes, radīt viņam neaizmirstamas emocijas, prieku un pārsteigumu.

Sociālajā projektā piedalās: AS "Talsu piensaimnieks" un Alus/kvasa darītava „ILGEZEEM”.

Vairāk par projektu: http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/l%C4%ABgo-sv%C4%93tki
E-veikals: https://www.nosirdsuzsirdi.lv/index.php?route=product/category&path=227

Paldies par atbalstu!

Līga Uzulniece
Sociālā uzņēmuma “Eņģeļa pasts” vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu