Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

No 2. – 4.februārim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies tūrisma izstāde Balttour 2018, kurā piedalās arī Lielvārdes novads un AB parks, veidojot 55 kvadrātmetru plašu un dažādu aktivitāšu piepildītu kopplatību.

Lielvārdes novada stends (B8) 2.februārī piedāvās visiem interesentiem iepazīties ar „Linu mājas” darinājumiem, kā arī aicinās piedalīties dažādās Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotajās aktivitātēs, piemēram, zīlēšanā ar Lielvārdes jostu. Sestdien, 3.februārī plkst.10:00 paredzēta alus darītavas „Pumpurs” meistarklase alus darīšanā un 16:00 - misas degustācija. Pie misas apmeklētāji varēs baudīt arī „Zelmas maiznīcas” uz vietas cepto gardo maizīti, bet visas dienas garumā stenda apmeklētāji varēs izcept līdzņemšanai personalizētu kliņģerīti. Savukārt svētdien izstādes apmeklētājus gaidīs, par sevi stāstīs un ar saviem labumiem cienās sidra darīšanas meistars Mr.Plūme un alus darītava „Pumpurs”.

Atraktīvu ekspozīciju ( C5) ir sagatavojusi arī AB parka komanda:  izstādes apmeklētājiem būs iespēja izpētīt dinozauru „no iekšpuses”, iepazīties ar jaunajiem parka tēliem, kā arī apgleznot sejiņas, pūst burbuļus vai dekorēt piparkūkas.

Lielvārdes novada Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

Irēna Romanovska

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu