Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Jūlijs Lielvārdes novada pašvaldības policijai (turpmāk – LNPP) ir pagājis galvenokārt novada svētku zīmē. Atceroties svētkus, diemžēl ir jāpiemin kāds ne īpaši priecīgs gadījums. Svētku salūta laikā pie Lielvārdes kultūras nama pie pašvaldības policijas vērsās divas jaunietes, paziņojot, ka pie kultūras nama ēkas stāv maziņš puisītis un raud. Nekavējoties reaģējot uz saņemto informāciju, konstatējām, ka pie kultūras nama bez pieaugušo uzraudzības atstāts aptuveni 2 – 3 gadus vecs puika. Puisēns bija ļoti sabijies, iespējams, no salūta trokšņa, bet iespējams arī no tā, ka blakus vairs nebija mammas. Brīdī, kad pie puikas pienāca pašvaldības policijas pārstāvis, blakus atradās kāds vecāks puika un teica, ka tas esot viņa kaimiņš. Kad viņam tika pajautāts, vai viņš atveda šurp puisīti un vai viņš zina, kur atrodas puisīša vecāki, viņš atbildēja noraidoši. Veiksmīgas sakritības dēļ vecākais puika pamanīja, ka netālu ar skrejriteni vizinās puisīša vecākā māsa, kura nebija vecāka par 5 – 6 gadiem. Viņai tika palūgts, lai viņa parāda, kur atrodas viņu vecāki, ko viņa arī izdarīja. Pienākot pie mašīnas, tika konstatēts, ka pieaugušie “svinēja” Lielvārdes svētkus, bet bērni bija atstāti savā vaļā. Ar vecākiem tika veiktas pārrunas, atgādinot, ka tikai pirms dažām dienām tieši vecāku neuzmanības dēļ bija pazudis un izsludināts meklēšanā puisītis Saulkrastos un vai ir nepieciešams līdzīgs atgadījums arī Lielvārdē. Vecāki nodarīto nožēloja un apsolījās nekavējoties doties mājās.

Izvērtējot svētku norisi Jumpravā, Lēdmanē un Lielvārdē kopumā, LNPP vēlas izteikt visiem svinētājiem vislielāko pateicību par svētku svinēšanu, nepārkāpjot vispārpieņemtās pieklājības normas.

Jūlijā LNPP darbinieki ir apguvuši jaunas zināšanas apmācībās - jūlija sākumā visi LNPP darbinieki apguva 40h apmācības pirmās palīdzības sniegšanā, un nepieciešamības gadījumā bija gatavi to sniegt arī novada svētkos. Vēl LNPP priekšnieks jūlija beigās pabeidza apmācības “Operatīvā transportlīdzekļa vadīšanas teorētiskie un praktiskie aspekti”.

Cienījamie Lielvārdes novada iedzīvotāji, esiet uzmanīgi un saudzīgi viens pret otru, un īpaši pret saviem bērniem un rūpējieties par viņu drošību!

Ar cieņu,

LNPP priekšnieks Rihards Bērzkalns

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu