Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība no 01.10.2019. – 10.06.2020. īstenoja projektu “Skatāmies vienā virzienā!”, kura mērķis bija izveidot ilgtspējīgu rīcības plānu Lielvārdes novada darbā ar jaunatni iesaistīto personu sadarbībai un kapacitātei, veicinot skolas vecuma jauniešu līdzdalību sabiedriski ekonomiskajos procesos Lielvārdes novadā.

Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks īstenotas sekojošas galvenās aktivitātes – ilgtspējīgas darba grupas izveide, neformālās izglītības apmācību cikls skolu jauniešiem, radoša Jauniešu sadarbības aktivitāte, novada jauniešu viedokļu aptauja un darba grupas izstrādāts rīcības plāns.

Projekta tiešā mērķa grupa ir darbā ar jaunatni iesaistītās personas, iestādes, organizācijas, biedrības, kā arī Lielvārdes novada skolu jaunieši, pašpārvalžu dalībnieki.

Projektā laikā tika izstrādāts ilgtspējīgs rīcības plāns (tika iesniegts arī sabiedriskai apspriešanai un apstiprināts Lielvārdes novada domes sēdē), iegūti kvalitatīvi un kvantitatīvi dati jauniešu viedokļu aptaujā, jaunieši un darba grupā iesaistītās personas ir ieguvušas dažādas kompetences caur “mācoties darot” prizmu, paaugstinājuši savu motivāciju un līdzdalību.

Projektā iegūtie rezultāti tiks izmantoti, lai turpinātu kvalitatīvu un stratēģisku darbu jaunatnes jomā Lielvārdes novadā, ņemot vērā, ka pašreizējā Lielvārdes novada pašvaldības politikas attīstības programma 2015.-2020.gadam ir spēkā līdz 2020.gada beigām un jaunu programmu nav paredzēts veidot saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas izmaiņām.

Projekta jaunieši noslēgumā tikās sadarbības aktivitātē un vienojās par kopīgiem pasākumiem vasarā!

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Ar rīcības plānu var iepazīties šeit

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu