Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada pašvaldības policijas (turpmāk – LNPP) priekšnieks Rihards Bērzkalns informē, ka jūnijā tika saņemti 38 izsaukumi, no kuriem 9 bija pārsūtījusi Valsts policija. Tika sastādīti 5 administratīvo pārkāpumu protokoli par Lielvārdes novada pašvaldības saistošo noteikumu neievērošanu, kā arī tika saņemti 3 iesniegumi no iedzīvotājiem.

Mēneša laikā LNPP ir pieņēmusi 4 lēmumus par naudas soda piemērošanu. LNPP vērš iedzīvotāju uzmanību uz to, ka naudas sodi par administratīvajiem pārkāpumiem ir jāapmaksā brīvprātīgi mēneša laikā pēc lēmuma par soda piemērošanu saņemšanas, un tas nozīmē, ka lēmums ir stājies spēkā, pretējā gadījumā tas tiks piedzīts piespiedu kārtā caur tiesu izpildītāju.

Līgo svētki un Jāņi novadā ir pavadīti mierīgi – bez starpgadījumiem un policijas iejaukšanās.

LNPP atgādina - lai tirgotos Lielvārdes novadā, ir savlaicīgi jāsaņem tirgošanās atļauja Lielvārdes novada pašvaldībā, un saņemtajai atļaujai ir jāatrodas tirdzniecības vietā.

LNPP lūdz vecākus pievērst uzmanību savu bērnu drošībai. Jāatceras, ka pie ūdens tilpnēm ir jābūt uzmanīgiem un nedrīkst uzvesties pārgalvīgi. Jāņem vērā, ka velosipēds ir transporta līdzeklis, un, ar to pārvietojoties pa koplietošanas ceļiem, ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu