Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Tūrisms

Šodien, 3. augustā Lielvārdē viesosies vēl nepieredzēta Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija ar mērķi pirmo reizi izstrādāt publiski pieejamu, vienotu interaktīvu karti Latvijas lielākās upes ūdenstūrisma ceļam. Lielvārdē ekspedīcijas dalībnieki  piestās Dzelmēs, lai aplūkotu esošo atpūtas infrastruktūru, kā arī iepazītos ar LVAF un Lielvārdes novada pašvaldības līdzfinansēto jauno projektu “’Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas “Daugava pie Kaibalas”dabas aizsardzības plānā noteikto tūrisma un dabas aizsardzības aktivitāšu ieviešana”.

Ap plkst.12:00 ekspedīcija piestās Lielvārdē, lai iepazītos ar Lielvārdes pilsdrupām un piedalītos atraktīvā A.Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotā programmā. Ekspedīciju sagaidīs Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele. Tālākajā ekspedīcijas gaitā tiks apmeklēta arī Uldevena pils un novērtēts Rembates parka labiekārtojums.

 

Ekspedīcijas komanda dokumentē tūrisma ūdensceļu, apstāšanās vietas, drošas Daugavas HES apiešanas vietas, kā arī 1 km attālumā no krasta - kultūrvēsturiskos objektus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus Daugavas abos krastos. 

Ekspedīcijā piedalās 5 vides ekspertu komanda un 10 brīvprātīgie palīgi, mērojot ūdens ceļu no Daugavas augšteces Piedrujas pagastā, Krāslavas novadā, līdz Mangaļsalas bākai Rīgā, kopā veicot 352 kilometrus.

 

Ekspedīciju organizē Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied Zeme” sadarbībā ar vietējās rīcības grupām no 21 pašvaldības un biedrību “Ūdensmalu attīstībai” sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ietvaros. ekspedīcijas gaitām var sekot: https://www.facebook.com/DaugavAbasMalas/

Irēna Romanovska

Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu