Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Lielvārdes pamatskolas 6. a un 6. b klases skolēni devās uz Karameļu darbnīcu Jelgavā, kur  notika karjeras attīstības atbalsta pasākums ,, Ražots Latvijā’’.

Karjeras pasākums tika  finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros .

Skolēni iepazinās ar pārtikas tehnologa profesiju, vēroja karameļu ražošanas procesu. Skolēni uzzināja, ka  2014.gadā karameļu darbnīca uzsāka savu ceļu, kurā tai ir lieliska iespēja pierādīt sevi kā godīgu, atbildīgu un draudzīgu uzņēmumu pret ikkatru klientu un sadarbības partneri. Darbinieki šeit ir sanākuši kopā, jo viņus vieno mīlestība pret karameļu un saldumu radīšanu un vēlme pārvest ražošanas procesu un rezultātu mākslā. Karameļu darbnīcas misija ir pierādīt, ka iespējams radīt dabīgus saldumus ar izcilu garšu. Skolēni uzzināja uzņēmuma vērtības. Tās ir dabīgas, tīras sastāvdaļas, nelokāma apņemšanās pārspēt klientu cerības, mīlestība pret to ko dara, kā arī elastība un efektivitāte, izpildot klienta pasūtījumus. Katrs skolēns arī pats izveidoja savu karameli. Paldies darbiniekiem par viesmīlīgu uzņemšanu! Paldies 6. klašu skolēniem un klases audzinātājām Lienītei Bērziņai un Ilzei Čuibei- Oliņai par atsaucību!

Pasākumu izvērtēja Lielvārdes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Inta Lipiņa

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu