Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Sestdien, 1.oktobrī norisinājās Starptautiskā veco ļaužu diena, kur uz kopīgu pasākumu tika aicināti visi Lielvārdes novada seniori. Pasākums guva lielu atsaucību – uz to ieradās teju 200 novada iedzīvotāju.

Pasākumu ar savu sveicienu atklāja Lēdmanes amatiermākslas kolektīvi. Vēlāk pasākuma programmā bija interesanti stāsti par ēteriskajām eļļām, zāļu tējām. Ar izrādi klātesošos priecēja arī Lēdmanes amatierteātris. Pasākuma noslēgumā par prieku senioriem izskanēja Dzintara Čīčas koncerts. Kā pauda Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte, organizatori cenšas šos pasākumus rīkot tā, lai tie būtu gan izklaidējoši, gan arī lai senjori iegūtu sev noderīgu informāciju.

„Prieks par to, ka mūsu seniori aktīvi iesaistās novada sabiedriskajā dzīvē un pasākumos, kā arī nesavtīgi dalās savā pieredzē ar novada jauniešiem. Ar prieku skatos, kā arvien vairāk izkopjat savus talantus, nākat kopā un dziedat, dejojat. Novēlu, lai arī turpmāk izdodas sanākt kopā un pietiktu spēka, izturības un dzīvesprieka,” pasākumā pauda Vita Volonte.


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu