Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šogad, ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī un noteiktos kontaktēšanās ierobežojumus, Lielvārdes novada domes 25. marta tika organizēta kā videokonference un domes deputāti tajā piedalījās attālināti. Sēdē tika izmantota dokumentu vadības sistēma Namejs, kas nodrošina elektronisku piekļuvi sēžu materiāliem un atklātu un vārdisku balsošanu.  Elektroniskā sēžu vadības sistēma šādiem mērķiem talredzīgi iegādāta jau 2017. gadā. Izmantojot šo tehnoloģisko rīku, par izskatāmajiem jautājumiem deputāti balsoja izmantojot elektronisko balsošanas sistēmu.  Pirmo reizi videokonference sekmīgi tika noturēta š.g. 18. marta komiteju kopsēdē.

Domes sēdē piedalījās visi 15 novada domes deputāti un pašvaldības speciālisti, darba kārtībā iekļauto 32 jautājumu izskatīšanai attālinātais domes sēdes process neradīja nekādus šķēršļus, kas norāda, ka Lielvārdes novada pašvaldība šādām ārkārtējās situācijas izraisītām pārmaiņām ir gatava!

Kā būtiskāko no pieņemtajiem lēmumiem var minēt lēmumu Nr. 92 “Par 2020. gada 1.ceturkšņa Nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņa pagarināšanu”, kas nosaka pagarināt pirmo nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas termiņu no 31.marta līdz 15.maijam.

Domes sēdes darba kārtība ŠEIT


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu