Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

7.martā no plkst. 17.00 līdz 19.00 Jauniešu telpā notiks praktiskā darbnīca par sociālo uzņēmējdarbību, kas ir viena no 4 darbnīcām Jauniešu biznesa konkursa ietvaros.

Sociālā uzņēmējdarbība ir bizness ar mērķi risināt kādu sociālu problēmu, radot preces un pakalpojumus ar augstu sociālo pievienoto vērtību. Lai gan sociālā uzņēmējdarbība Latvijā vēl joprojām ir jauna tēma, tomēr kopumā jau vairāk nekā 150 dažādi uzņēmumi un organizācijas ir izvēlējušās īstenot šo darbības veidu, lai radītu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

Darbnīcas laikā būs iespēja uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību, veiksmes piemēriem Latvijā, kā arī dzirdēt pieredzes stāstu no sociālā uzņēmēja, labdarības veikala “Hopen” pārstāvja un sociālās uzņēmējdarbības vēstnieka Mārča Zaneripa. Otrajā daļā jauniešiem būs iespēja praktiski modelēt sociālās uzņēmējdarbības idejas Lielvārdes novadā.

Pieteikšanās pasākumam: ej.uz/PraktiskasDarbnicas

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku Mārci Zaneripu un British Council pārstāvniecību Latvijā.

Gaidīsim ne tikai jauniešus, bet arī pārējos Lielvārdes novada iedzīvotājus, kam ir interese izglītoties par sociālo uzņēmējdarbību!

Papildu informācija:
Agnese Vovčenko
Jaunatnes lietu speciāliste
Tel.nr. 22019339
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu