Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 29. novembrī  Lielvārdes pamatskolas 3. un 4. klases skolēni devās uz vietējo uzņēmumu ,,Vaniļas debesis’’, kur notika karjeras attīstības atbalsta pasākums ,,Iepazīsim konditora profesiju’’ .Pasākums tika finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Uzņēmumā skolēnus laipni sagaidīja tā vadītāja un konditore Ilze Stepiņa. Viņa skolēnus iepazīstināja ar savu darbu. Skolēni noskaidroja, ka uzņēmums darbojas nepilnu gadu. Tajā strādā divi darbinieki, kuriem jāprot viss – konditora, grāmatveža, apkopējas, vadītāja, lektora darbs. Ja ir savs bizness, tad var nopelnīt naudu, sagādāt citiem prieku, radoši darboties. Lai dibinātu savu uzņēmumu , tad ir jābūt čaklam, gudram, mērķtiecīgam, neatlaidīgam, jāpārzina valsts likumdošana. Uzņēmuma nākotnes plāni ir cept arvien garšīgākas kūkas un censties, lai nāk vairāk klientu.

Skolēni arī paši iemēģināja konditora darbu. Katrs izdekorēja, ar dažādu krāsu krēmiem, savu kēksiņu.

Paldies viesmīlīgajai konditorei Ilzei Stepiņai! Paldies 3., 4. klašu skolēniem un klases audzinātājām Rudītei Kažociņai un Andrai Sparānei par atsaucību!

Pasākumu izvērtēja Lielvārdes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Inta Lipiņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu