Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Domājot par dzīvnieku labklājību un vides sanitāro tīrību, jau vairāku mēnešu garumā Lielvārdes novada pašvaldība, atbalstot iedzīvotāju iniciatīvas projektu, tika aicinājusi ikvienu iesaistīties ziedojumu vākšanā kaķu māju izveidei daudzīvokļu dzīvojamo namu teritorijā mītošajiem bezsaimnieka kaķiem.

Brīdi iepriekš tika ziņots, ka viena no kaķu mājiņām uzstādīta Avotu ielas dzīvojamo māju masīvā, pateicoties biedrības “Dzīvnieku SOS” dāvinājumam. Lasīt vairāk.. Šobrīd Avotu ielas masīvā ir uzstādītas jau trīs kaķu mājiņas. Divas no tām biedrības “Dzīvnieku SOS” dāvinājums un trešā privātpersonas dāvinājums.
 

Vakar, 15. februārī, par iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem pie daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Raiņa ielā 9a un Edgara Kauliņa alejā – katlu mājas teritorijā, uzstādītas četru nodalījumu kaķu mājiņas. Pie jaunajām kaķu mājiņām jānodrošina tīrība un kārtība, par ko jau līdzšinējās kaķu uzturēšanās teritorijās rūpējas atsaucīgi cilvēki.

Lai arī šobrīd ir uzstādītas vairākas četru nodalījumu kaķu mājiņas un daži miteklīši izveidoti pašu spēkiem, vēl daudzi bezsaimnieka kaķi šajā bargajā ziemā ir bez pajumtes, tāpēc Lielvārdes novada pašvaldība ir izveidojusi pastāvīgu beztermiņa ziedojumu kontu kaķu māju izveidei un šo teritoriju labiekārtošanai. Aicinām ikvienu piedalīties ar savu ziedojumu un atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas projektu, lai uzlabotu bezsaimnieka kaķu dzīves apstākļus!


Ziedojuma konts: LV12HABA0551029412238 Swedbank AS

Ziedojuma mērķis: kaķu māju izgatavošanai

Sagatavoja Anita Saka,
Informācijas līdzekļu redaktore

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu