Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Projekta "Vecie un jaunie" mērķis ir veidot un stiprināt jauniešu valstsgribu un piederības sajūtu Latvijas valstij un Lielvārdes novadam, lai vairāk jauniešu iesaistītos pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs Lielvārdes novadā, veidojot Latvijas valsts simtgadei veltītās aktivitātes un starppaudžu sadarbību. Projektu īstenos Lielvārdes novada Jauniešu dome sadarbībā ar Lielvārdes pensionāru biedrību.

Projekta tiešā mērķauditorija ir 13 - 25 gadus veci Lielvārdes novadā (Lielvārdē, Lielvārdes pagastā, Jumpravas un Lēdmanes pagastos) dzīvojošie jaunieši. Projekta netiešā mērķauditorija ir novada pensionāri, jauniešu vecāki, speciālisti, kuru darbs saistīts ar jauniešiem un citi novada iedzīvotāji.

Projekta ietvaros tiks īstenoti šādi pasākumi - noorganizēta, izveidota un īstenota izstāde no 11.-25. septembrim “Vecie un jaunie”, 23. septembrī notiks diskusija “Kas ar mums noticis 100 gadu laikā?”

Izstādē būs redzami dažādi priekšmeti no pagātnes, un priekšmeti, kas tādu pašu funkciju veic mūsdienās, kurus projekta laikā būs apkopojuši jaunieši sadarbībā ar Lielvārdes pensionāru biedrību. Savukārt diskusijā projekta dalībnieki papildus piesaistīs vieslektorus, kuri ir populāri senioru vidū, un kādu no mūsdienu jaunajiem filozofiem/ domātājiem, kurš ir populārs tieši jauniešu vidū (tiks vēl precizēts). Projekta laikā tiks veicināta sadarbība un sapratne starp divām dažādām paaudzēm.

Projekta kopējais finansējums ir 1835,10 Eur, kuru pašvladība ieguva atklātā projektu konkursā. Projekts tiks īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Sagatavoja:
Renāte Mencendorfa,
Jaunatnes lietu speciāliste.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu