Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lai veicinātu novada iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, vienlaicīgi sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, Lielvārdes novada pašvaldība izsludina nevalstisko organizāciju projektu konkursu.

Projektu pieteikumus
savu mērķprogrammu īstenošanai var iesniegt nevalstiskās organizācijas – biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kuru darbības vieta ir Lielvārdes novadā.

Nevalstisko organizāciju projektu konkursa prioritātes 2015. gadā
ir – (1) veselību veicinošas aktivitātes un pasākumi un (2) dažādu paaudžu un sociālo grupu savstarpējā sadarbība, bet pieejamā finansējuma ietvaros tiks atbalstīti arī citi projekti, kuru pieteikumi būs sagatavoti atbilstoši konkursa nolikuma prasībām. Gatavojot projektus atbilstoši 1. prioritātei, rekomendējam iepazīties ar LR Veselības ministrijas apstiprināto dokumentu "Vadlīnijas pašvaldībām veselības veicināšanā"

Projektu konkursa kopējais finansējums ir 4 250,- EUR
. Viena projekta īstenošanai piešķiramais finansējums – līdz 850,- EUR. Pretendenta līdzfinansējumam jābūt ne mazākam par 20% (tai skaitā, nemateriālie ieguldījumi un brīvprātīgais darbs) no kopējā projekta īstenošanai nepieciešamā finansējuma. Papildus informāciju un konsultācijas iespējams saņemt pie projektu vadītājas Egijas Sniedzītes, Lielvārdē, Raiņa iela 11A, 3.stāvā, 326. kabinetā, tālr. 29181544, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Termiņš projektu iesniegšanai – līdz 2015. gada 5. jūnija plkst. 15:00.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu