Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Šī gada februārī diviem Lielvārdes novada pašvaldības policijas darbiniekiem – Emīlam Mamedovam un Mārtiņam Ratniekam – apritēja 15 gadi, strādājot pašvaldības policijā. Šodien, 17. februārī, pašvaldības policijas kolektīvs sveica kolēģus, vienlaikus novēlot saglabāt profesionālo degsmi ikdienas darbā arī turpmāk.  

Kā norāda Emīls, strādājot pašvaldības policijā viņš ir saticis fantastiskus kolēģus, un nu jau šobrīd visi kļuvuši par labiem draugiem. Tāpat viņš ir guvis pārliecību, ka darbs, ko dara ir vajadzīgs gan pilsētai, gan tās iedzīvotājiem: “Katra darba diena ir izaicinājums. Nekad nezinām, kas mūs sagaida, kur dosimies un kādus cilvēkus satiksim. Reizēm pat visvienkāršākā situācija prasa psiholoģisku noturību, savaldību un pacietību. Pašam prieks, ka, neskatoties uz darba stāžu, interesi par darbu zaudējis neesmu. Šķiet, esmu tur, kur man jābūt un daru to, kas man patīk. Darbs ir interesants, kolēģi fantastiski, darba apstākļi – lieliski. Vai kas tāds var apnikt?” par savu darbu pašvaldības policijā saka Emīls Mamedovs.

Savukārt, Mārtiņš norāda, ka vērtīgākais, ko viņš ieguvis, strādājot pašvaldības policijā, ir izpratne par cilvēku dažādību: “Mēs neesam vienādi un arī uz likumu skatāmies no dažādiem skatu punktiem – to pierāda arī mana ikdienas pieredze pašvaldības policijas darbā. Šeit strādājot nekad nav garlaicīgi un, katru rītu mostoties, nekad nevar zināt, kāda būs tava darba diena. Kāda diena var būt mierīga, taču mēdzam sastapties arī ar pēkšņiem izaicinājumiem, kas nevienu brīdi neļauj atslābt. Vislielāko prieku ikdienā man sagādā tieši iespēja palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem cilvēkiemtas neprasa daudz, bet gandarījuma sajūta pēc tam ir neatsverama,” tā Mārtiņš Ratnieks.

Maruta Petunova,
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

Anitas Sakas fotogrāfijas

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu