Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019.gada 11.decembrī Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā viesojās Kurzemes Democentrs.

6.a un 6.b klases skolēniem Kurzemes Democentrs vadīja nodarbību “IT Latvijā”, savukārt 2.a un 2.b klases skolēniem tika vadīta nodarbība “Kā darbojas tehnoloģijas?”

Karjeras atbalsta pasākuma mērķis - iepazīties ar profesijām IT pasaulē, to lomu nākotnē, kā arī uzzināt par  Latvijā izgudrotām un izstrādātām informācijas tehnoloģijām

Karjeras attīstības atbalsta pasākumā skolēni piedalījās IT jomas pārstāvju vecumposmam atbilstoši vadītā nodarbībā. Nodarbības laikā skolēni savu iespēju robežās guva priekšstatu par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozari, tās darbības virzieniem, attīstību un veiksmīgākajiem Latvijas piemēriem.

Skolēni iepazinās ar Latvijā izstrādātām informācijas tehnoloģijām un izmēģināja modernās tehnoloģijas, ko ir veidojuši Latvijas IT uzņēmumi un guva priekšstatu par to, kas notiek vietējā tehnoloģiju vidē.

Skolēni uzzināja par profesijām IT pasaulē – programmētāji, dizaineri, jauno produktu inženieri, profesiju nākotni un iespējām iegūt nepieciešamo izglītību.

Skolēni uzzināja par IT speciālistu darba dienu, darba vidi un darba iespējām un guva priekšstatu, kurās jomās un iestādēs nepieciešami IT speciālisti.

Pasākuma laikā skolēni ieguva jaunas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju prasmes un zināšanas, attīstīja digitālo pratību un pašvadītu mācīšanos.

 

Pedagogs karjeras konsultants

Inguna Kaniņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu