Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Erasmus + projekta “Nāc un runāt sāc” programmā “Jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogs politiskās līdzdalības veicināšanai” ( līgums Nr.- 2016-2-LV02-KA347-001251) ietvaros 2017.gada 14. un 15. janvārī viesu namā “Pīrāgi” notika jauniešu apmācības par politiskās līdzdalības iespējām novadā un Latvijā (aktivitāte A2).

Apmācībās piedalījās 25 Lielvārdes novada jaunieši vecumā no 13 -17 gadiem, pārstāvot visas Lielvārdes novada vispārējās izglītības iestādes.

Apmācības vadīja neformālās izglītības lektori Māris Resnis un Ieva Garjāne, kuri parūpējās par to, lai jauniešiem netrūktu enerģijas, pildot komandas saliedēšanās uzdevumus, un ar neierastiem uzdevumiem mudināja jauniešus mācīties darot. Apmācību laikā jaunieši tikās ar Lielvārdes novada domes pārstāvjiem un lēmumu pieņēmējiem – ar Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja vietnieci Vitu Volonti un domes deputāti, izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes komitejas priekšsēdētāju Aiju Mazitāni. Darbojoties kopīgā darba sesijā, jaunieši uzzināja par jauniešu iespējām līdzdarboties domes darbā, piemēram, apmeklējot izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes komitejas sēdes, kur vērsties, lai izteiktu savus priekšlikumus vai uzzinātu par citām līdzdarbošanās iespējām.

Apmācību beigās jaunieši atzina, ka lielākais ieguvums ir sadraudzība ar Lielvārdes novada jauniešiem no pagastiem un idejas, kuras jaunieši ir entuziasma pilni realizēt, sadarbojoties ar Lielvārdes novada pašvaldību un Lielvārdes novada nevalstiskajām organizācijām.

Jaunatnes lietu speciāliste

Zita Bērziņa

Video: fakti.lv


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu