Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

No 2. līdz 4. februārim Rīgā notika 25. starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus “Balttour 2018”, kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai prezentēja vairāk nekā 850 uzņēmumi un iestādes.

Izstādes hallē “Apceļo Latviju!” varēja satikt aizrautīgus cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem, kuri informēja par sava reģiona tūrisma piedāvājumu.

Trīs dienu garumā apmeklētāji tika informēti par atpūtas iespējām Lielvārdes novadā. Vislielākā interese apmeklētājiem bija par Lielvārdes jostu un Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, kā arī aktīvās atpūtas iespējām. Tāpat liela bija apmeklētāju interese par izklaides parka „Avārijas brigāde” jaunāko piedāvājumu 2018. gada sezonai.  

Lielvārdes novada stendā 2. februārī visi interesenti varēja iepazīties ar „Linu mājas” darinājumiem, kā arī tika aicināti piedalīties Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotajās aktivitātēs, kur katrs apmeklētājs varēja atrast savu Lielvārdes jostas rakstu zīmi. Sestdien, 3. februārī, „Zelmas maiznīca” piedāvāja iesaistīties darbnīcā, kur visas dienas garumā varēja izcept savu ūdens kliņģeri. Savukārt svētdien izstādes apmeklētājiem par sevi stāstīja un ar saviem labumiem cienāja sidra darīšanas meistars Mr.Plūme un alus darītavas „Pumpurs” pārstāvji.

“Zelmas maiznīcas” saimniece Ligita Lasmane: Izstāde izdevās, cilvēku plūsma bija liela. Apmeklētajiem ļoti patika veidot savus kliņģerus, jo tas deva iespēju darboties pašiem un sniedza padarīta darba sajūtu. Vislielāko interesi izraisīja koka konstruktors, ar to strādāja gan bērni, gan pieaugušie. Apmeklētāji interesējās par iespēju iegādāties maizi un pieteikt ekskursijas. Mēs ar lielāko prieku iesaistīsimies arī nākamā gada izstādē.

Izklaides parka “Avārijas brigāde” īpašnieks Mārtiņš Brezauckis: „Balttour” ir pozitīvs pasākums. Bērniem ļoti patika dinozauri un darbnīcas, tas ir galvenais. Apmeklētāji jautāja par parka jaunumiem un jaunajām atrakcijām. Īpaši ieinteresēti bija bērni. Daudzus jautājumus saņēmām no lietuviešiem.

Alus darbnīcas “Pumpurs” īpašnieks Toms Mālmeisters: Apmeklētāji vislabāk novērtēja gaišo Ale, Bitteri un Pale lager alu – klasiskās garšas. Daudzi jautāja, kur to var iegādāties un vai organizējam ekskursijas un alus degustācijas. Uz “Balttour” noteikti brauksim vēl.

Sidra meistars Mr. Plūme: Izstāde bija izdevusies. Lielākā interese bija par karstvīnu, karsto un saldo sidru. Cilvēki interesējās, no kurienes esam, ko piedāvājam, cik kas maksā? Ar lielāko prieku piedalīsimies izstādē arī nākamgad.

Iedvesmoties Latvijas un pasaules apceļošanai “Balttour 2018” bija ieradušies 29 630 interesenti, no kuriem vairāk nekā 5,5 tūkstoši bija nozares profesionāļi. Salīdzinot ar pērnā gada izstādi, apmeklētāju skaits bija pieaudzis par 5,8 %.

Tiekamies nākamgad no 1. līdz 3. februārim 26. starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū “Balttour 2019”!

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Aleksandrs Čerņavskis, Tūrisma speciālists


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu