Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

25.10.2017. Lielvārdes kultūras namā uz ikgadējo konferenci pulcējās vairāk nekā 170 Lielvārdes un Ķeguma novadu pedagogi. Šī gada  konferences tēma  bija “Talantīgu un apdāvinātu bērnu izaugsmes veicināšana - pedagoga iespējas un izaicinājumi”.  Konferences lektori tika uzaicināti, lai izvēlēto tematu varētu aplūkot no ļoti dažādiem aspektiem un viedokļiem, kas veiksmīgi tika īstenots.  Par darbu ar talantīgiem bērniem tika runāts gan no pedagoģiska (Dr.paed.A. Skalberga) , gan  no medicīniska (medicīnas speciālists, “RigaBrain smadzeņu treniņu centra” dibinātājs un īpašnieks P.Urtāns), gan no  vecāku viedokļa (talantīga bērna  mamma, ārsts I.Apine). Ar lielu interesi pedagogi klausījās Jūlija Muraškovska (Mg.chem.sc.) lekciju , kurā  tika atklāta talanta būtība, talantīgas domāšanas principi un to pielietošana  talantīgo bērnu "veidošanai". Katra izglītības iestāde, kuras pedagogi piedalījās konferencē, dāvanā saņēma fonda “ASNI” izdoto J.Muraškovska grāmatu “Talantīgās domāšanas “noslēpumi”. Pēcpusdienā pedagogi darbojās četrās izvēlētajās pieredzes un iedvesmas darbnīcās, kuras vadīja uzaicināti pedagogi ar pieredzi un savu skatījumu attiecīgajā  jomā.

Konferences  noslēgumā  pedagogus priecēja Arta Gāgas, Marlēnas Keines un Arvīda Keiņa  muzikālais sveiciens. 

 Liels paldies konferences moderatoram, interešu izglītības centra "Lielvārdi" vadītājam Jānim Lūsim par atsaucību,  uzdrīkstēšanos un lieliski padarītu darbu!

Paldies iesaistītajiem uzņēmējiem un Lielvārdes novada pašvaldības iestādām par sadarbību un atbalstu konferences organizēšanā!

 

Pasākuma video apskatu varat aplūkot šeit:  https://www.youtube.com/watch?v=Dvwitvq_4zU&feature=youtu.be

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu