Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

    Divdesmit septītā septembra vakarā, kad stundas sen jau beigušās, Jumpravas pamatskolā bija manāma liela rosība – notika pirmās Jumpravas pamatskolas ģimeņu sporta spēles. Tajās bija aicināti piedalīties visi Jumpravas pamatskolas bērni (t.sk. bērnudārza audzēkņi), viņu vecāki un ģimenes locekļi, kā arī skolas un bērnudārza pedagogi un darbinieki. Atsaucība bija necerēti liela  - piedalījās divdesmit sešas komandas, kopumā – deviņdesmit deviņi dalībnieki.

    Ideja par šādām sporta spēlēm radās jau pagājušajā gadā, domājot par to, kā Jumpravas pamatskolas vecāku padome varētu iesaistīties skolas dzīvē, skolas vides uzlabošanā. Pamazām ideja rada reālus apveidus un mērķus – izveidot pasākumu, kas neformālā un netradicionālā veidā veicinātu izglītojamo vecāku iesaistīšanos savu bērnu skolas un bērnudārza dzīvē, veicināt izglītības iestādes un vecāku sadarbību, popularizēt izglītības iestādes piedāvātos interešu izglītības pulciņus, kā arī veicināt paaudžu solidaritāti un aktīvās atpūtas popularitāti.

    Katrai komandai bija jāiziet astoņi kontrolpunkti un katrs kontrolpunkts bija veltīts kādam interešu izglītības pulciņam – “Asini prātu”, “Pirmā palīdzība”, “Mamma daba”, “Ēvelīte”, “Mākslas pulciņš”, “Svētku veidošana”, “Ansamblis / koris” un “Vispārēja fiziskā sagatavotība”. Kontrolpunktos, veicot ar pulciņa tematiku saistītus uzdevumus (izveidot foto dažādu svētku noskaņās, izveidot savas komandas talismanu, atpazīt pēc iespējas vairāk latviešu dziesmas, nolikt “slimnieku” sānu pozā, pēc iespējas ātrāk izšķirot un “sagrābt” krāsainas bumbiņas u.c.), dalībniekiem bija arī iespēja iepazīties ar mazāk zināmiem faktiem par to, kā katrā pulciņā notiekošās aktivitātes veicina bērna attīstību.

    Vislabākos rezultātus uzrādīja komanda “Klaucānu banda”, iegūstot pirmo vietu un tiekot pie simboliskām dāvaniņām. Savukārt pasākuma organizatori bija parūpējušies par pārsteigumiem – kopīgu kliņģeru baudīšanu un loteriju, kurā tika izlozētas biļetes uz “ABpark Spice Home” un divas dāvanu kartes ģimeniskam kino apmeklējumam.

    Atskatoties uz paveikto, var teikt, ka visi izvirzītie mērķi ir sasniegti. Skolai, strādājot kopā ar vecāku padomi, izdevies organizēt sirsnīgu kopā būšanas pasākumu, kurā piedalījās pat trīs paaudzes un roku rokā darbojās gan skolas pārstāvji, gan izglītojamie, gan to vecāki. Visiem atvadoties vienbalsīgi tika nolemts – nākošgad atkal jābūt šādam pasākumam.

    Jumpravas pamatskolas vecāku padome, no savas puses, izsaka vissirsnīgāko pateicību Agitai, Evijai un 6. – 9.klašu skolēniem par idejām, darbu un pasākuma tapšanai veltīto laiku. Paldies Mārim Mālmeisteram par pasākumam dāvinātajiem sešiem gardajiem kliņģeriem. Paldies Mārtiņam Brezauckim par uzdāvinātajām “ABpark Spice Home” biļetēm, kā arī visiem Jumpravas uzņēmējiem, biedrībām un privātpersonām, pateicoties kuru finansiālajam atbalstam, bija iespēja sagādāt dāvanu kartes uz kino. Paldies visiem pedagogiem un skolas pārstāvjiem, kuri pasākuma laikā palīdzēja pasākumam notikt un paldies visiem bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem par dalību! Kopā mēs varam!

Jumpravas pamatskolas vecāku padomes priekšsēdētāja vietniece,

Evija Rutmane

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu