Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
2.JPG
1.JPG
2.JPG
3
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8
9

5. maija pēcpusdienā Lāčplēša ielā 18a, Lielvārdē, norisinājās Lielvārdes novada tūrisma informācijas centra atklāšana.

Atklāšanā klātesot Lielvārdes novada pašvaldības vadītājiem, kaimiņu novadu tūrisma speciālistiem, Vidzemes tūrisma asociācijas pārstāvei, tūrisma informācijas centra ēkas saimniekam, kā arī Lielvārdes novada uzņēmējiem, tika pārgriezta Lielvārdes novada tūrisma informācijas centra atklāšanas lenta.

Tūrisma informācijas centra atklāšanā, Lielvārdes novada pašvaldības priekšsēdētājs Imants Balodis teica :”Prieks, ka beidzot Lielvārdē tiek atklāts tūrisma informācijas centrs. Ceļš uz rezultātu nebija visai viegls un ātrs, bet mērķis ir sasniegts. Tūrisma informācijas centram tika atrasta piemērota vieta – autoceļa A6 malā, kas lieliski kalpos tūristu piesaistei.”

Lielvārdes novada tūrisma speciāliste Solvita Šmite uzrunājot klātesošos teica: “Ņemot vērā novada ģeogrāfisko atrašanās vietu, līdz šim novads nav bijis populārs tūristu galamērķis – vairāk gan kā teritorija ko apskatīt pa ceļam. Bet esmu pārliecināta, ka nākotnē sadarbojoties ar novada tūrisma uzņēmējiem, pašvaldības iestādēm un vietējiem iedzīvotājiem, varēsim radīt tūristiem tīkamu galamērķi.

Lielvārdes novada tūrisma informācijas centrā būs gaidīts ikviens interesents, kurš vēlēsies iepazīt Lielvārdes novadu. Plašā klāstā ir pieejama tūrisma informācija par visu Latviju, kā arī iespējams iegādāties suvenīrus.

Esmu pārliecināta, ka šī tūrisma informācijas centra izveide ir tikai sākums Lielvārdes novada tūrisma nozares attīstībai un pilnveidei!”

Sakot apsveikuma runas, kaimiņu novadu tūrisma speciālisti novēlēja daudz apmeklētāju tūrisma informācijas centram un pauda prieku par izveidoto sadarbību jaunu tūrisma produktu un maršrutu radīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:

Lielvārdes novada tūrisma speciāliste Solvita Šmite

Video: fakti.lv


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu