Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada svētki tiek svinēti trīs nedēļas nogales pēc kārtas. Pagājušajā sestdienā, 23. jūlijā, tie norisinājās Lēdmanē. Svētku apmeklētājiem tika piedāvāts gan tirgus un dažādas atrakcijas, gan iespēja sevi pierādīt sporta sacensībās, kā arī koncerti un zaļumballe.

Kā ierasts, svētku diena Lēdmanē tika sākta ar dievkalpojumu. Turpinājumā aktīvākajiem svētku apmeklētājiem tika piedāvātas dažādas nodarbes – pludmales volejbols, ielu basketbols un velo-foto orientēšanās sacensības, kā arī izjāde ar poniju. Tā kā svētki nav iedomājami bez koncertiem, arī Lēdmanē tādi bija – izskanēja vīru vokālā ansambļa «Dzīvot vērts», mandolīnistu ansambļa «Magdalēna» un rokgrupas «B Optimist» priekšnesumi. Protams, visam paralēli norisinājās amatnieku gadatirgus, radošās darbnīcas, kā arī baskāju takas «Cerība» atvēršanas svētki, darbojās jauniešu telts, notika lidmodeļu paraugdemonstrējumi un «Street Warriors» ielu vingrotāju šovs. Pēc notikumiem piesātinātās dienas norisinājās ļoti kupli apmeklēta zaļumballe kopā ar grupu «Lauku muzikanti».

Lēdmanes svētku kulminācija bija Ineses Neretas autorkoncerts «Māras ziedu vainagā». Koncertu Inese atklāja ar dziesmu, kurai tikai pirms trīs dienām bija sacerēta melodija, tās vārdu autors – godājamais lēdmanietis Romualds Zarembo, dziesmai tika dots koncerta nosaukums. «Pirms uzstāšanās man bija milzīgs satraukums, jo biju atbildīga ne tikai par savu koncertu, bet arī piedalījos svētku rīkošanā. Zināju, ka ieradušies daudzi mani draugi, kuri jau sen gaidīja šo koncertu. Pasākumu jo krāšņu darīja vokālais ansamblis «Stari» un deju kolektīvs «Dīva», kā arī pavadošā grupa «Dienvidvējš», kas spēja šim koncertam sagatavoties triju nedēļu laikā. Dziesmas pārsvarā dziedāju pati, taču «Skolas valša» un «Tev» izpildīšanu uzticēju Lēdmanes pamatskolas direktoram Andrim Eglītim un viņa sievai Ausmai. Koncertā viss izdevās kā plānots, gandarījums ir milzīgs, joprojām turpinu saņemt ļoti labas atsauksmes,» pēc svētkiem atklāja Inese Nereta.

Jau šīs nedēļas nogalē, no 29. līdz 31.jūlijam, novada svētku kulminācija Lielvārdē!

Keita Rožāne

Pārpublicēts no laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" , 25.07.2016.

Autores foto

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu