Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

Jaunais tematiskais izklaides parks “Avārijas Brigāde” ir izsludinājis grupu reģistrāciju parka apmeklējumam laika posmam no 22. līdz 31. maijam. Šajā periodā tas būs atvērts tikai iepriekš reģistrētām grupām (sākot no 15 cilvēkiem).

Kā skaidro parka vadītājs Mārtiņš Brezauckis, tad par iespēju piedāvāt skolēniem pirmajiem apmeklēt parku izlemts pēc daudzo pieprasījumu saņemšanas tieši no skolām. “ Plānojot parka atvēršanas laiku, ņēmām vērā, ka maijs ir nozīmīgs mēnesis tieši skolu ekskursijām. Tāpēc, lai varētu nodrošināt vislabāko uzņemšanu, nolēmām pirmās nedēļas rezervēt tieši bērnu un skolēnu grupām. Neatkarīgi vai tā būtu skolas ekskursija, izlaidums vai bērnudārza grupas brauciens – iesaku izmantot unikālo iespēju pavadīt to jaunajā parkā!“

Reģistrāciju var veikt pa tālruni +371 27 33 6600 vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Maijā izklaides parks „Avārijas Brigāde” varēs apskatīt Dinozauru taku ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt “Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņu, iepazīt latviešu rakstnieku darbus parka Leļļu takā - mākslinieces Vladlenas veidotajās ekspozīcijās. Bērniem nebeidzamu jautrību un prieku sagādās lēkāšana uz Lecam spilvena un rotaļas uz Ūdens spilvena. Veiklību bērni varēs pārbaudīt kāpelējot Virvju trasē un braucot ar velokartu.

Parkā būs pieejama kafejnīca ar gardiem ēdieniem, kā arī ierīkotas atpūtas vietas ar galdiņiem un krēsliem, kur varēs baudīt līdzpaņemtās maizītes.

Ieejas maksa grupai ir 9 EUR no cilvēka, ja esat vismaz 15 apmeklētāji grupā, tajā ietilpst visas parka aktivitātes visa dienas garumā (izņemot ēdināšanu un gidu).

Vairāk informācijas var iegūt sazinoties ar parku pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , kā arī rakstā – 10 biežāk uzdotie jautājumi par izklaides parku “Avārijas Brigāde”

Plānots, ka sākot ar jūniju parks būs atvērts ikvienam interesentam.

Par izklaides parku “Avārijas Brigāde”

Izklaides parks “Avārijas brigāde” paredzēts ģimenēm ar bērniem. Tas atrodas Lielvārdes novadā, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Individuālās biļetes cena, iegādājoties biļeti izmantojot mājas lapu www.abpark.lv, būs 10 EUR, savukārt, iegādājoties to uz vietas kasē – 12 EUR (Iespēja iegādāties biļetes caur internetu tiks piedāvāta sākot no aprīļa mēneša).
Grupas biļetes cena (no 15 cilvēkiem) – 9 EUR no cilvēka.

Vairāk par topošo parku un aktuālajiem jaunumiem var uzzināt interneta vietnē www.abpark.lv, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/abparklv un www.draugiem.lv/abpark.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu