Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Es palūgšu baltajam eņģelim,
Kurš man tik pazīstams šķiet –
Lai aiziet pie Tevis un palūko,
Kā Tev šais Ziemssvētkos iet?

Katru gadu pirmā mācību semestra noslēgumā visās Latvijas skolās ir Ziemassvētku koncerti, bet Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā tas vienmēr bijis īpašs, jo katru gadu uz šo pasākumu tiek aicināti mūsu skolas bijušie pedagogi un tehniskie darbinieki. Mūsu skolā šim pasākumam vienmēr ļoti gatavojas.

Bet šogad viss ir citādi. COVIDS! Un nav neviena, kuru šis briesmonis nebūtu sāpinājis vai uztraucis.

Cienījamie pedagogi, mediķi un tehniskie darbinieki: Ausma, Māra, Elizabete, Anastasija, Rūta, Vanda, Jolanda, Gunta, Skaidrīte, Ārija, Austra, Baiba, Biruta, Maija, Sarmīte, Jūlij, Gunār, Ausma, Vanda, Anita, Alise, Aija, Agra, Marija, Valentīna un Mārtiņ!

Mēs Jūs ļoti mīlam un arī ikdienā atceramies.

Laba vēlējumus sūtām arī tiem bijušajiem kolēģiem, kuri vēl turpina pedagoģiskā vai cita darba gaitas.

Ļoti ceram, ka Ziemassvētku tradīcijas varēsim atjaunot nākamajā gadā.

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas kolektīva vārdā Daina Grīnhofa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu