Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
dabā_vērot
B_BW

Lielvārdes novada pašvaldība kopā ar vēl citām piecām – Ķeguma, Ogres, Ikšķiles, Salaspils un Stopiņu – pašvaldībām šobrīd piedalās Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansētā projektā “Lejasdaugavas novadu iedzīvotāju iesaiste velo un ūdenstūrisma maršrutu par godu Latvijas simtgadei izstrādē, kā arī vides izglītošanā”. Kā jau informējām projektu uzsākot, šī gada pirmajā pusē paredzētas dažādas aktivitātes: reģionāla un lokālu velomaršrutu sagatavošana un marķēšana, dabas vērtību  apzināšana, sakopšanas talkas, kā arī vides izglītības pasākumi.

Viens no lielākajiem vides izglītības pasākumiem – vides gidu kursi – notiks jau aprīlī.  Nodarbības aptvers plašu tēmu loku un pēc sekmīgas kursu beigšanas, dalībnieks būs spējīgs vadīt ekskursijas dabā, strādāt ar dažādām auditorijām, veidot atraktīvu stāstījumu un plānot ekskursijas maršrutu. Tādēļ aicinām pieteikties visus tos, kas vēlas iegūt zināšanas vides gida darbā, kas ir gatavs vadīt ekskursijas tūrisma sezonas laikā, kam ir interese par dabas procesiem un kas ir gatavs sešas dienas intensīvi mācīties no rīta līdz vakaram!

Plānotie nodarbību datumi: 6.-7. aprīlis, 13. – 14.aprīlis; 23. – 24. aprīlis.

Pēc vides gidu apmācības sasniegtos rezultātus piedāvāsim novada iedzīvotājiem un viesiem izbaudīt 12.maijā, kad rīkosim Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu!

Nodarbību tēmas:

-Vides interpretācija, tās būtība un interpretācijas pamatprincipi;

- Ieteikumi nodarbību un ekskursiju veiksmīgai norisei;

- Ekskursijas tēma, temats nosaukums, mērķi un uzdevumi;

- Ekskursijas mērķgrupas. Bērnu vecumposmu raksturojums un ieteikumi gidam;

- Praktiski piemēri sajūtu un citām interaktīvām metodēm ekskursiju, pārgājienu un nodarbību laikā. Pētnieciskās metodes un spēles.

- Prezentēšanas māksla ( publiskā runa, vizuālais tēls, piederība vietai);

- Stāstu stāstīšana un gids kā režisors;

- Ekskursijas/nodarbības maršruta plānošana un izstrāde;

- Praktiskie uzdevumi, grupu darbs, mājas darbs un tā prezentācija.

Visus interesentus lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , jautājumu vai precizējumu gadījumā zvanīt: 25419714

Pieteikties lūdzam līdz 03.04.2018.

Apmācības projekta ietvaros dalībniekiem ir bezmaksas!

Projekts tapis ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, to līdzfinansē arī Lielvārdes novada pašvaldība.

Projekta “Lejasdaugavas novadu iedzīvotāju iesaiste velo un ūdenstūrisma maršrutu par godu Latvijas simtgadei izstrādē, kā arī vides izglītošanā” (Nr.1-08/299/2017) ietvaros.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu