Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pirmdien, 11.aprīlī, Bobe.me mājaslapā tika atklāta pieteikšanās vērienīgam jauniešu konkursam “ZZ Talanti”, kura galvenais mērķis ir atrast apdāvinātus jauniešus, palīdzēt viņiem parādīt sevi visai sabiedrībai un sniegt viņiem atbalstu sava talanta attīstībai un izaugsmei. Šogad konkurss pirmo reizi izvērsīsies Baltijas līmenī – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunie talanti cīnīsies par 1000 EUR balvu un viedtālruņiem no Huawei.

Konkursā tiek aicināti piedalīties visi bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 20 gadiem, kuri mācās 1. - 12. klasē. Dalībnieki var startēt vienā no trijām kategorijām: mūzika, dejas un brīvā kategorija, kurā var pieteikt jebkādu talantu, ko iespējams nodemonstrēt uz skatuves – akrobātika, keramika, ekstrēmie sporta veidi,  var pārsteigt žūriju arī ar iluzionistu trikiem, komisko uzstāšanos  un citiem talantiem.

Plašāku informāciju par pieteikšanos konkursam, vērtēšanas kritērijiem un balvām var atrast pievienotajā nolikumā, kā arī Bobe.me vai “ZZ Čempionāta” mājaslapā.

Papildinformācijai:

Jūlija Vasiļjeva,

“ZZ Čempionāts” sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 29413906

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu