Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šoruden Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris „Lielvārde” atkal spodrināja Lielvārdes un Latvijas vārdu, iegūstot Zelta diplomu un Galveno Balvu Starptautiskā koru un orķestru mūzikas festivālā Bratislavā „Bratislava Kantat II”. Kora mākslinieciskā vadītāja Baiba Klepere un diriģente Evita Konuša ieguva žūrijas speciālbalvu kā festivāla labākās diriģentes.

Festivāls norisinājās Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā no šā gada 4. līdz 7.oktobrim, un tajā piedalījās augstas raudzes kori no Slovākijas, Čehijas, Horvātijas, Serbijas, Norvēģijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas.

Koris „Lielvārde” ieguva Grand Prix, saņemot 98 punktus no iespējamajiem 100! Festivāla žūrija uzslavēja bērnu kora balss skanējumu, atraktivitāti, emocionalitāti un tehnisko varēšanu, izpildot sarežģītu mūsdienu kora mūziku. Tika uzsvērta arī pareiza konkursa programmas izvēle. Arī pārējie konkursa koru diriģenti atzina, ka Galvenā Balva ir pelnīti piešķirta mūsu korim.

Bērnu koris „Lielvārde” festivāla ietvaros priecēja klausītājus, sniedzot koncertus arī Bratislavas Jezuītu baznīcā un koncertzālē „Klarisky”.

Abas diriģentes saka lielu paldies par ieguldīto darbu bērniem un visai komandai – koncertmeistarei Marinai Kravčenko, koristu mammām Džuljetai Mihailovskai, Agnesei Silgalei, Lienei Bulei un Evitai Taburei, SIA „A.Gādiga autotransporta pakalpojumi” autobusa šoferiem Andrim un Jānim, labvēļiem Mārim Klipam, SIA „Eko Recycling” un Markam Baltkalnam, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas direktorei Mārītei Puriņai, Lielvārdes novada pašvaldībai un īpaši domes priekšsēdētājai Santai Ločmelei. Paldies arī Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas un Lielvārdes pamatskolas skolotājiem un vadībai par sapratni, kā arī visiem, kas juta līdzi un sūtīja laba vēlējumus.

„Esam laimīgi, jūtamies mīlēti un novērtēti. Ceram arī uz turpmāku atbalstu, jo mums ir vēl skaistas programmas, ko parādīt pasaulei,” saka kora mākslinieciskā vadītāja Baiba Klepere.

Sanita Baltkalne

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu