Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada svētku ietvaros Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar draudzi “Gars un Patiesība” un Lielvārdes novada jauniešu domi organizēja “Ģimeņu parku”.

Šajā gadā atsaucība bija ļoti liela un kopumā visas dienas garumā dažādās aktivitātes piedalījās piedalījās apmēram 250 ģimenes.

Apmeklētāji darbojās aktīvās un sportiskās ģimeņu stafetēs, pārbaudot savus spēkus makšķerēšanā, tamborēšanā, slēpošanā un citās aktivitātēs.

Īpašs stūrītis tika atvēlēts arī pašiem mazākajiem ģimeņu parka apmeklētājiem– sejiņu apgleznošana, frizūru veidošana, radošās darbnīcas, kā arī bērnu skrējiens.

Stiprinot tēvu un dēlu attiecības, ģimenes izmēģināja savus spēkus loku veidošanā un šaušanā, savukārt mātes un meitu sacensībās daiļā dzimuma pārstāves pārbaudīja savu veiklību un radošumu galda klāšanas uzdevumā.

Ģimenēm bija iespēja iemūžināt šo skaisto dienu īpaši gardā “saldumu” fotosesijā pie profesionāla fotogrāfa.

Mēs esam gandarīti par lielo Lielvārdes ģimeņu atsaucību - prieku, smaidiem un ģimenisko atmosfēru, ko varējām baudīt visas dienas garumā. Priecājamies, ka šos svētkus varam radīt visi kopā.

“Ģimeņu parka”  ideja ir uzsvērt ģimenes nozīmi sabiedrībā, radīt vietu, kas pulcētu Lielvārdes ģimenes kopīgā pasākumā, ar mērķi celt tradicionālo pamatvērtību nozīmi un apliecināt, ka stipra ģimene ir mūsu tautas spēka un laimīgas nākotnes pamats.

Par stiprām ģimenēm Lielvārdē!

 

Zane Zeltiņa

No draudzes “Gars un Patiesība”

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu