Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019.gada 5.decembrī  Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 10.klases skolēni devās uz  Latvijas Nacionālo Operu un Baletu, Aspazijas bulvāris 3, Rīga iepazīt darba pasauli mākslas un kultūras jomā.

Pasākuma mērķis – iepazīt profesiju daudzveidību tēlotājmākslas un kultūras iestādē, uzzināt par profesijām nepieciešamām prasmēm un zināšanām.

Pasākuma “Profesiju daudzveidība kultūras pasaulē” laikā skolēni ar sabiedrisko transportu vilcienu devās uz Rīgu iepazīt profesiju daudzveidību LNOB.

Izglītojamie guva priekšstatu par režisora, izrādes direktora, kostīmu mākslinieka un dekorāciju mākslinieka profesijām. Izglītojamie iepazina  darba vidi, apstākļus un darba laikus.

Skolēni uzzināja par profesijām nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, nepieciešamo izglītību un tās ieguves iespējām.

Izglītojamie uzzināja par operdziedātāja un baletdejotāja profesiju, ikdienas darbu. Izglītojamie iepazinās ar  mākslinieku darba apstākļiem un vidi uz skatuves, mēģinājumu zālēs, grimmētavās Latvijas Nacionālā Operā un Baletā.

Izglītojamie uzzināja par operdziedātāja un baletdejotāja profesijai nepieciešamajām radošajām prasmēm un zināšanām, fiziskās sagatavotības lomu darbā, izturību, rakstura īpašībām.

Pasākuma laikā izglītojamie vēroja skatuves tehnisko darbinieku darbu Latvijas Nacionālās Operas un Baleta aizkulisēs. Izglītojamie uzzināja par tehnisko profesiju daudzveidību teātra mākslas nodrošināšanai un vēroja skatuves tehniskos darbiniekus darbībā.

Karjeras pasākums tika  finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas

pedagogs karjeras konsultants Inguna Kaniņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu